"ЭКСПО-2020 Дубай" дүниежүзілік көрмесіндегі секцияның Бас Комиссарын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 224 қаулысы.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 02.11.2017 № 704 қаулысымен.
2014 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған 1928 жылғы 22 қарашадағы Халықаралық көрмелер туралы конвенцияның 13-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана-ЭКСПО-2017" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының Ілгерілету және туризм департаментінің директоры Аллен Сержанұлы Шәйжүнісов "ЭКСПО-2020 Дубай" дүниежүзілік көрмесіндегі секцияның Бас Комиссары болып тағайындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 02.11.2017 № 704 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев

О назначении Генерального Комиссара секции на Всемирной выставке "ЭКСПО-2020 Дубай"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2017 года № 224.
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 02.11.2017 № 704.
В соответствии со статьей 13 Конвенции о международных выставках от 22 ноября 1928 года, ратифицированной Законом Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Генеральным Комиссаром секции на Всемирной выставке "ЭКСПО-2020 Дубай" Чайжунусова Аллена Сержановича – директора Департамента продвижения и туризма акционерного общества "Национальная компания "Астана ЭКСПО-2017".
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 02.11.2017 № 704.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев