Азық-түлік қауіпсіздігі жөніндегі ислам ұйымының Атқарушы кеңесіне Қазақстан Республикасының өкілетті өкілін тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 234 қаулысы
2014 жылғы 21 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған Азық-түлік қауіпсіздігі жөніндегі ислам ұйымы жарғысының 12-бабы 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі Гүлмира Сұлтанбайқызы Исаева Азық-түлік қауіпсіздігі жөніндегі ислам ұйымының Атқарушы кеңесіне Қазақстан Республикасының өкілетті өкілі болып тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Ислам ынтымақтастығы ұйымының Бас хатшылығына қабылданған шешім туралы хабарласын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О назначении полномочного представителя Республики Казахстан в Исполнительный совет Исламской организации по продовольственной безопасности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2017 года № 234
В соответствии с пунктом 1 статьи 12 Устава Исламской организации по продовольственной безопасности, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 21 ноября 2014 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить полномочным представителем Республики Казахстан в Исполнительный совет Исламской организации по продовольственной безопасности вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан Исаеву Гульмиру Султанбаевну.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Генеральный секретариат Организации исламского сотрудничества о принятом решении.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев