Өтеулі негізде консультациялық қызметтер көрсетудің жыл сайынғы бағдарламасына қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 263 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 25 маусымдағы № 439 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 25.06.2019 № 439 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Тимур Мұратұлы Сүлейменовке 2015 жылғы 5 желтоқсанда қол қойылған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі арасындағы Бірлескен экономикалық зерттеулер бағдарламасы бойынша техникалық ынтымақтастық туралы келісімнің шеңберінде әр жұмыс кезеңіне арналған Өтеулі негізде консультациялық қызметтер көрсетудің жыл сайынғы бағдарламасына Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан қол қоюға уәкілеттік берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О подписании Ежегодной программы предоставления консультационных услуг на возмездной основе
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2017 года № 263. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2019 года № 439.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.06.2019 № 439.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Уполномочить Министра национальной экономики Республики Казахстан Сулейменова Тимура Муратовича подписывать Ежегодную программу предоставления консультационных услуг на возмездной основе на каждый рабочий период от имени Правительства Республики Казахстан в рамках Соглашения о техническом сотрудничестве по Программе совместных экономических исследований между Правительством Республики Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития, подписанного 5 декабря 2015 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев