Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасы Үкіметінің арасындағы зертханалық жабдықтарды ұсыну туралы келісімге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 маусымдағы № 346 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі арасындағы зертханалық жабдықтарды ұсыну туралы келісімнің жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі Асқар Исабекұлы Мырзахметовке Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасы Үкіметінің арасындағы зертханалық жабдықтарды ұсыну туралы келісімге қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 7 маусымдағы
№ 346 қаулысымен
мақұлданған
Жоба
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі арасындағы зертханалық жабдықтарды ұсыну туралы келісім
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі (бұдан әрі – Тараптар)
екі мемлекет арасындағы достық қарым-қатынастарды және техникалық-экономикалық ынтымақтастықты әрі қарай дамыту мақсатында
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Қазақстан Республикасы Үкіметінің сұрауы бойынша Қытай Халық Республикасының Үкіметі Қазақстан Республикасының Шығыс Қазақстан облысында сапаны инспекциялау зертханасы үшін жабдықтарды Қазақстан Республикасына өтеусіз негізінде беруге (бұдан әрі – жоба) ниет білдірді.
2-бап
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі бірлесіп жобаны іске асыру мүмкіндігін зерделеуге және кейінгі нақты шараларды айқындауға ниетті.
3-бап
Осы Келісім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және Тараптар осы Келісімнен туындайтын барлық міндеттемелерді орындағанға дейін қолданылады.
2017 жылғы "____" маусымда Астана қаласында әрқайсысы қазақ, қытай және орыс тілдерінде екі данада жасалды.
Қазақстан Республикасының Қытай Халық Республикасының Үкіметі үшін      Үкіметі үшін

О подписании Соглашения о предоставлении лабораторного оборудования между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2017 года № 346
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Соглашения о предоставлении лабораторного оборудования между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики.
2. Уполномочить Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Мырзахметова Аскара Исабековича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Соглашение о предоставлении лабораторного оборудования между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 июня 2017 года № 346
Проект
Соглашение
о предоставлении лабораторного оборудования между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики
Правительство Республики Казахстан и Правительство Китайской Народной Республики (далее - Стороны),
в целях дальнейшего развития дружественных отношений и технико-экономического сотрудничества между двумя государствами,
согласились о нижеследующем:
Статья 1
По запросу Правительства Республики Казахстан Правительство Китайской Народной Республики выражает намерение предоставить Республике Казахстан на безвозмездной основе оборудование для лаборатории инспекции качества в Восточно-Казахстанской области Республики Казахстан (далее - проект).
Статья 2
Правительство Республики Казахстан и Правительство Китайской Народной Республики намерены совместно изучить возможность реализации проекта и определить дальнейшие конкретные меры.
Статья 3
Настоящее Соглашение вступает в силу со дня его подписания и действует до выполнения Сторонами всех обязательств, вытекающих из настоящего Соглашения.
Совершено в городе Астане "__" июня 2017 года в двух экземплярах, каждый на казахском, китайском и русском языках.
За Правительство
Республики Казахстан
За ПравительствоКитайской Народной Республики