Халықаралық жеке құқық жөніндегі Гаага конференциясымен өзара іс-қимыл бойынша Қазақстан Республикасының ұлттық органын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 24 шілдедегі № 444 қаулысы
Халықаралық жеке құқық жөніндегі Гаага конференциясы Жарғысының 7-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Халықаралық жеке құқық жөніндегі Гаага конференциясымен өзара іс-қимыл бойынша Қазақстан Республикасының ұлттық органы болып белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Халықаралық жеке құқық жөніндегі Гаага конференциясының Тұрақты бюросына қабылданған шешім туралы хабарласын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев

Об определении национального органа Республики Казахстан по взаимодействию с Гаагской конференцией по международному частному праву
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2017 года № 444
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Устава Гаагской конференции по международному частному праву Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Министерство юстиции Республики Казахстан национальным органом Республики Казахстан по взаимодействию с Гаагской конференцией по международному частному праву.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Постоянное бюро Гаагской конференции по международному частному праву о принятом решении.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан Б. Сагинтаев