Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 529 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 31 тамыздағы
№ 529 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Халықаралық ғылыми-техникалық орталықтың (ХҒТО) жобаларын жүзеге асыруға байланысты қызметтi үйлестiру жөнiндегi ведомствоаралық ғылыми-техникалық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 25 қаңтардағы № 90 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 25 қаңтардағы № 90 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 ақпандағы № 201 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 25 қаңтардағы № 90 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 мамырдағы № 703 қаулысы.
4. "Ғылым қорының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 қаңтардағы № 113 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 4, 63-құжат).
5. "Биологиялық қауіпсіздік мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 78 қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 78 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 шілдедегі № 1104 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 25 қаңтардағы № 90 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 2039 қаулысы.
8. "Кәсіптік-техникалық кадрларды даярлау жөніндегі ұлттық кеңесті құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 298 қаулысы.
9. "Кәсіптік-техникалық кадрларды даярлау жөніндегі ұлттық кеңесті құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 298 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 маусымдағы № 685 қаулысы.
10. "Кәсіптік-техникалық кадрларды даярлау жөніндегі ұлттық кеңесті құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 298 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 317 қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 529.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 августа 2017 года № 529
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 января 1995 года № 90 "О создании Межведомственного научно-технического совета по координации деятельности, связанной с осуществлением проектов Международного научно-технического центра (МНТЦ)".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1997 года № 201 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 января 1995 года № 90".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2001 года № 703 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 января 1995 года № 90".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2004 года № 113 "О некоторых вопросах Фонда науки" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 4, ст. 63).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2008 года № 78 "О создании Комиссии по вопросам биологической безопасности".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 1104 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2008 года № 78".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2009 года № 2039 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 января 1995 года № 90".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 298 "О создании Национального совета по подготовке профессионально-технических кадров".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2011 года № 685 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 298 "О создании Национального совета по подготовке профессионально-технических кадров".
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 317 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 298 "О создании Национального совета по подготовке профессионально-технических кадров".

11. "Халықаралық ғылыми-техникалық орталықтың (ХҒТО) жобаларын жүзеге асыруға байланысты қызметті үйлестіру жөніндегі ведомствоаралық ғылыми-техникалық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 25 қаңтардағы № 90 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 тамыздағы № 1058 қаулысы.
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 1445 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне енгізілетін өзгерістердің 22-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1166-құжат).
13. "Кәсіптік-техникалық кадрларды даярлау жөніндегі ұлттық кеңесті құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 298 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 мамырдағы № 494 қаулысы.
14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1, 48-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 212-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1, 42-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 55-56, 540-құжат).

11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2012 года № 1058 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 января 1995 года № 90 "О создании Межведомственного научно-технического совета по координации деятельности, связанной с осуществлением проектов Международного научно-технического центра (МНТЦ)".
12. Пункт 22 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 1445 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1166).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2013 года № 494 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 298 "О создании Национального совета по подготовке профессионально-технических кадров".
14. Пункты 1, 48 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 212).
15. Пункты 1, 42 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 55-56, ст. 540).