"ЭКСПО-2020 Дубай" дүниежүзілік көрмесіндегі секцияның Бас комиссарын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 224 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 2 қарашадағы № 704 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ЭКСПО-2020 Дубай" дүниежүзілік көрмесіндегі секцияның Бас комиссарын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 224 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭКСПО-2020 Дубай" дүниежүзілік көрмесіндегі секцияның Бас Комиссарын тағайындау туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Астана-ЭКСПО-2017" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының Ілгерілету және туризм департаментінің директоры Аллен Сержанұлы Шәйжүнісов "ЭКСПО-2020 Дубай" дүниежүзілік көрмесіндегі секцияның Бас Комиссары болып тағайындалсын.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2017 года № 224 "О назначении Генерального комиссара секции на Всемирной выставке "ЭКСПО-2020 Дубай"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2017 года № 704
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2017 года № 224 "О назначении Генерального комиссара секции на Всемирной выставке "ЭКСПО-2020 Дубай" следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"О назначении Генерального Комиссара секции на Всемирной выставке "ЭКСПО-2020 Дубай";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Назначить Генеральным Комиссаром секции на Всемирной выставке "ЭКСПО-2020 Дубай" Чайжунусова Аллена Сержановича – директора Департамента продвижения и туризма акционерного общества "Национальная компания "Астана ЭКСПО-2017".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев