Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 20 қарашадағы № 758 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2017 жылғы 20 қарашадағы
№ 758 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Сауда мақсатында теңізде жүзу саласындағы Lloyds Register Group (LR) сыныптау қоғамын тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 шілдедегі № 569 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 24, 270-құжат).
2. "Сауда мақсатында теңізде жүзу саласындағы "Ресей теңіз кеме қатынасы тіркелімі" сыныптау қоғамын тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 10 шілдедегі № 676 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 32, 335-құжат).
3. "Сауда мақсатында теңізде жүзу саласындағы DET NORSKE VERITAS AS (DNV) сыныптау қоғамын тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 қарашадағы № 1057 қаулысы.
4. "Сауда мақсатында теңізде жүзу саласындағы BUREAU VERITAS (BV) сыныптау қоғамын тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 қарашадағы № 1072 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 44, 498-құжат).
5. "Сауда мақсатында теңізде жүзу саласындағы American Bureau of Shipping (ABS) сыныптау қоғамын тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 2061 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 57, 501-құжат).
6. "Сауда мақсатында теңізде жүзу саласындағы "RINA S.p.a." сыныптау қоғамын тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 194 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 22, 273-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2017 года № 758.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 ноября 2017 года № 758
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2007 года № 569 "О признании классификационного общества Lloyd's Register Group (LR) в области торгового мореплавания" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 24, ст. 270).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2008 года № 676 "О признании классификационного общества "Российский морской регистр судоходства" в области торгового мореплавания" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 32, ст. 335).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2008 года № 1057 "О признании классификационного общества DET NORSKE VERITAS AS (DNV) в области торгового мореплавания".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2008 года № 1072 "О признании классификационного общества BUREAU VERITAS (BV) в области торгового мореплавания" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 44, ст. 498).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2009 года № 2061 "О признании классификационного общества American Bureau of Shipping (ABS) в области торгового мореплавания" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 57, ст. 501).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 194 "О признании классификационного общества "RINA S.p.a." в области торгового мореплавания" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 22, ст. 273).