Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің радиоактивті көздерді өткізу мәселелері бойынша ақпараттық өзара іс-қимылы туралы келісімге қосылу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 811 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылғы 7 маусымда Бішкекте жасалған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің радиоактивті көздерді өткізу мәселелері бойынша ақпараттық өзара іс-қимылы туралы келісімге қосылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті 2016 жылғы 7 маусымда Бішкекте жасалған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің радиоактивті көздерді өткізу мәселелері бойынша ақпараттық өзара іс-қимылы туралы келісімді іске асыру жөніндегі уәкілетті орган болып айқындалсын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетін 2016 жылғы 7 маусымда Бішкекте жасалған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің радиоактивті көздерді өткізу мәселелері бойынша ақпараттық өзара іс-қимылы туралы келісімге Қазақстан Республикасы Үкіметінің қосылатыны туралы хабардар етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О присоединении к Соглашению об информационном взаимодействии государств-участников Содружества Независимых Государств по вопросам перемещения радиоактивных источников
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2017 года № 811
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присоединиться к Соглашению об информационном взаимодействии государств-участников Содружества Независимых Государств по вопросам перемещения радиоактивных источников, совершенному в Бишкеке 7 июня 2016 года.
2. Определить уполномоченным органом по реализации Соглашения об информационном взаимодействии государств-участников Содружества Независимых Государств по вопросам перемещения радиоактивных источников, совершенного в Бишкеке 7 июня 2016 года, Комитет атомного и энергетического надзора и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о присоединении Правительства Республики Казахстан к Соглашению об информационном взаимодействии государств-участников Содружества Независимых Государств по вопросам перемещения радиоактивных источников, совершенному в Бишкеке 7 июня 2016 года.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев