Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму бағдарламасы арасындағы "Астана қаласында Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты институционалдық қолдау" жобасы бойынша қаржыландыру туралы келісімге Қосымша келісімге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 843 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму бағдарламасы арасындағы "Астана қаласында Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты институционалдық қолдау" жобасы бойынша қаржыландыру туралы келісімге Қосымша келісімнің жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Тимур Мұратұлы Сүлейменовке Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму бағдарламасы арасындағы "Астана қаласында Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты институционалдық қолдау" жобасы бойынша қаржыландыру туралы келісімге Қосымша келісімге қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 843 қаулысымен
мақұлданған
Жоба
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму бағдарламасы арасындағы "Астана қаласында Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты институционалдық қолдау" жобасы бойынша қаржыландыру туралы келісімге
Қосымша келісім
(2017 жылғы 25 желтоқсанда күшіне енді - Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары бюллетені, 2018 ж., № 1, 13-құжат)
Қазақстан Республикасының Үкіметі (бұдан әрі – Үкімет) мен Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму бағдарламасы (бұдан әрі – БҰҰДБ) "Астана қаласында Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты институционалдық қолдау" жобасы бойынша 2014 жылғы 29 тамыздағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен БҰҰДБ арасындағы қаржыландыру туралы келісімге (бұдан әрі – Келісім) төмендегілер туралы Қосымша келісімді жасасты.
Келісімге мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Келісімнің 1-бабының 2-тармағындағы:
"2014 2 000 000 АҚШ долл.
2015 4 000 000 АҚШ долл.
2016 4 000 000 АҚШ долл.
2017 4 000 000 АҚШ долл."
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"2014 2 000 000 АҚШ долл.
2015 3 211 000 АҚШ долл.
2016 1 998 000 АҚШ долл.
2017 2 117 000 АҚШ долл.
2018 1 558 000 АҚШ долл.
2019 1 558 000 АҚШ долл.

О подписании Дополнительного соглашения к Соглашению о финансировании между Правительством Республики Казахстан и Программой Развития Организации Объединенных Наций по проекту "Институциональная поддержка Регионального хаба в сфере государственной службы в городе Астане"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2017 года № 843.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Дополнительного соглашения к Соглашению о финансировании между Правительством Республики Казахстан и Программой Развития Организации Объединенных Наций по проекту "Институциональная поддержка Регионального хаба в сфере государственной службы в городе Астане".
2. Уполномочить Министра национальной экономики Республики Казахстан Сулейменова Тимура Муратовича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Дополнительное соглашение к Соглашению о финансировании между Правительством Республики Казахстан и Программой Развития Организации Объединенных Наций по проекту "Институциональная поддержка Регионального хаба в сфере государственной службы в городе Астане", разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2017 года № 843
Проект
Дополнительное соглашение
к Соглашению о финансировании между Правительством Республики Казахстан и Программой Развития Организации Объединенных Наций по проекту "Институциональная поддержка Регионального хаба в сфере государственной службы в городе Астане"
Вступил в силу 25 ноября 2017 года
Бюллетень международных договоров РК 2018 г., № 1, ст. 13
Правительство Республики Казахстан (далее – Правительство) и Программа Развития Организации Объединенных Наций (далее – ПРООН) заключили Дополнительное соглашение к Соглашению о финансировании между Правительством Республики Казахстан и ПРООН от 29 августа 2014 года (далее – Соглашение) по проекту "Институциональная поддержка Регионального хаба в сфере государственной службы в городе Астане" о нижеследующем:
внести в Соглашение следующие изменения и дополнение:
в пункте 2 статьи 1 Соглашения строки:
"2014 2 000 000 долл. США
2015 4 000 000 долл. США
2016 4 000 000 долл. США
2017 4 000 000 долл. США"
изложить в следующей редакции:
"2014 2 000 000 долл. США
2015 3 211 000 долл. США
2016 1 998 000 долл. США
2017 2 117 000 долл. США
2018 1 558 000 долл. США
2019 1 558 000 долл. США

2020 1 558 000 АҚШ долл.";
Келісімнің 1-бабы мынадай мазмұндағы жетінші тармақпен толықтырылсын:
"7. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (келісім бойынша) Үкімет атынан атқарушы орган және бюджеттік бағдарламаның әкімшісі болып табылады.";
Келісімнің 10-бабының бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Келісім тараптар қол қойғаннан кейін күшіне енеді және 2020 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданыста болады.";
БҰҰДБ тарапынан деректемелер мынадай редакцияда жазылсын:
"010000, Астана, Ә. Mәмбетов көшесі, 14
БСН 010950002133
Сити Банк Казахстан АҚ
БСК CITIKZKA
ИСК KZ2483201T0500006005
КБЕ 21".
Келісімнің барлық басқа шарттары өзгеріссіз қалады.
Осы Қосымша келісім бірдей күші бар ағылшын және орыс тілдерінде екі данада жасалған және тараптар қол қойғаннан кейін күшіне енеді. Айырмашылықтар болған жағдайда ағылшын тіліндегі мәтіннің басым күші болады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің тарапынан:
Тимур Сүлейменов
Біріккен Ұлттар Ұйымының Дамубағдарламасы тарапынан:Норимаса Шимамура
010000, Астана қ., Ә. Мәмбетов көшесі, 14
БСН 010950002133
Сити Банк Казахстан АҚ
БСК CITIKZKA
ИСК KZ2483201T0500006005
КБЕ 21
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұдан әрі ағылшын тіліндегі мәтін қоса берілген.

2020 1 558 000 долл. США";
статью 1 Соглашения дополнить пунктом седьмым следующего содержания:
"7. Исполнительным органом и администратором бюджетной программы от Правительства является Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (по согласованию)";
абзац первый статьи 10 Соглашения изложить в следующей редакции:
"Настоящее Соглашение вступает в силу после подписания сторонами и действует до 31 декабря 2020 года.";
реквизиты со стороны ПРООН изложить в следующей редакции:
"010000, Астана, ул. А.Мамбетова, 14
БИН 010950002133
АО Сити Банк Казахстан
БИК CITIKZKA
ИИК KZ2483201T0500006005
КБЕ 21".
Все другие условия Соглашения остаются неизменными.
Настоящее Дополнительное соглашение составлено в двух экземплярах на английском и русском языках, каждый из которых имеет одинаковую силу, и вступает в силу после подписания сторонами. В случае разночтений приоритетную силу имеет текст на английском языке.
Со стороны Правительства Республики Казахстан:
Тимур Сулейменов
Со стороны Программы Развития
Организации Объединенных Наций
Норимаса Шимамура
010000, Астана, ул. им. А.Мамбетова, 14
БИН 010950002133
АО Сити Банк Казахстан
БИК CITIKZKA
ИИК KZ2483201T0500006005
КБЕ 21
Примечание РЦПИ!
Далее следует текст Дополнительного на английском языке.