Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2018 жылға арналған жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 894 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2018 жылға арналған жоспары (бұдан әрі – Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмысын үйлестіру және осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жүктелсін.

О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2018 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 894.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2018 год (далее – План).
2. Координацию законопроектной работы Правительства Республики Казахстан и контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.

3. Жоспарда көзделген заң жобаларын әзірлеуші мемлекеттік органдар заң жобаларын Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне Жоспарда белгіленген айдың 1-күнінен кешіктірмей және Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспарда белгіленген айдың 20-күнінен кешіктірмей ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 894 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2018 жылға арналған жоспары

3. Государственным органам-разработчикам законопроектов, предусмотренных Планом, представлять законопроекты в Министерство юстиции Республики Казахстан не позднее 1 числа месяца, определенного Планом, и Правительство Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, определенного Планом.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2017 года № 894
План законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2018 год

Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 31.10.2018 № 698 қаулысымен.
10-3.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 31.10.2018 № 698 қаулысымен.
11.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 23.10.2018 № 673 қаулысымен.
12.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 23.10.2018 № 673 қаулысымен.
13.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2019 – 2021 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
ҰЭМ
Шілде
Тамыз
Тамыз
Р.Е. Дәленов
14.
2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
Қаржымині
Тамыз
Тамыз
Тамыз
Т.М. Савельева
14-1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИДМ
Ақпан
Мамыр
Қыркүйек
Қ.А. Өскенбаев
15.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне дене шынықтыру және спорт мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
МСМ
Маусым
Шілде
Қыркүйек
С.Ж. Мұсайбеков
15-2.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 29.12.2018 № 918 қаулысымен.
15-3.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 29.12.2018 № 918 қаулысымен.
16.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне оңалту және банкроттық рәсімдерді жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қаржымині
Маусым
Тамыз
Қараша
Қ.Е. Баеділов
16-1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ойын бизнесі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
МСМ
Ақпан
Қыркүйек
Қараша
С.Ж. Мұсайбеков
17.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 09.07.2018 № 415 қаулысымен.
18.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 29.12.2018 № 940 қаулысымен.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЖС – Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
ИДМ – Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
МСМ – Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
Қаржымині – Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
ДСМ – Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Әділетмині – Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
ҰЭМ – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
ЭМ – Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі

Исключена постановлением Правительства РК от 31.10.2018 № 698.
10-3.
Исключена постановлением Правительства РК от 31.10.2018 № 698.
11.
Исключена постановлением Правительства РК от 23.10.2018 № 673.
12.
Исключена постановлением Правительства РК от 23.10.2018 № 673.
13.
О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2019 – 2021 годы
МНЭ
Июль
Август
Август
Даленов Р.Е.
14.
О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы
МФ
Август
Август
Август
Савельева Т.М.
14-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищно-коммунального хозяйства
МИР
Февраль
Май
Сентябрь
Ускенбаев К.А.
15.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам физической культуры и спорта
МКС
Июнь
Июль
Сентябрь
Мусайбеков С.Ж.
15-2
Исключена постановлением Правительства РК от 29.12.2018 № 918.
15-3
Исключена постановлением Правительства РК от 29.12.2018 № 918.
16.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования процедур реабилитации и банкротства
МФ
Июнь
Август
Ноябрь
Баедилов К.Е.
16-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам игорного бизнеса
МКС
Февраль
Сентябрь
Ноябрь
Мусайбеков С.Ж.
17.
Исключена постановлением Правительства РК от 09.07.2018 № 415.
18.
Исключена постановлением Правительства РК от 29.12.2018 № 940.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ВС – Верховный Суд Республики Казахстан
МИР – Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МКС – Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан
МЗ – Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МЮ – Министерство юстиции Республики Казахстан
МНЭ – Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МЭ – Министерство энергетики Республики Казахстан
Сноска. Примечание с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 27.04.2018 № 222.