Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қаржы академиясында әскери кафедра құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 3 наурыздағы № 106 қаулысы
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы" 2005 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 6) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің "Қаржы академиясы" акционерлік қоғамында оқу орнының каражаты және штат саны шегінде әскери кафедра құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б.Сағынтаев

О создании военной кафедры в финансовой академии Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2018 года № 106.
В соответствии с подпунктом 6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 7 января 2005 года " Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать в акционерном обществе "Финансовая академия" Министерства финансов Республики Казахстан военную кафедру в пределах средств и штатной численности учебного заведения.
2. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с Министерством обороны Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев