"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен 1997 жылғы 18 қарашадағы Қарашығанақ мұнай-газ конденсаты кен орны мердігерлік учаскесінің өнімін бөлу туралы түпкілікті келісімнің мердігерлік компаниялары арасындағы Қағидаттар туралы келісімнің жобасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 552 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 27 қыркүйектегі № 595 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен 1997 жылғы 18 қарашадағы Қарашығанақ мұнай-газ конденсаты кен орны мердігерлік учаскесінің өнімін бөлу туралы түпкілікті келісімнің мердігерлік компаниялары арасындағы Қағидаттар туралы келісімнің жобасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 552 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Энергетика министрі Қанат Алдабергенұлы Бозымбаев пен Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Әлихан Асханұлы Смайыловқа Қағидаттар туралы келісімге қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан қол қоюға өкілеттік берілсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2018 года № 552 "О проекте Соглашения о принципах между Правительством Республики Казахстан и подрядными компаниями Окончательного соглашения о разделе продукции подрядного участка Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения от 18 ноября 1997 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2018 года № 595
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2018 года № 552 "О проекте Соглашения о принципах между Правительством Республики Казахстан и подрядными компаниями Окончательного соглашения о разделе продукции подрядного участка Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения от 18 ноября 1997 года" следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Уполномочить Министра энергетики Республики Казахстан Бозумбаева Каната Алдабергеновича и Министра финансов Республики Казахстан Смаилова Алихана Асхановича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Соглашение о принципах, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев