"Республикалық мүлікті "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымына беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы № 19 қаулысына өзгеріс енгізу және мүлікті республикалық меншіктен Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 23 қазандағы № 670 қаулысы.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабының 3-тармағына және "Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық мүлікті "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымына беру туралы" Жаңа Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы № 19 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық меншіктен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының меншігіне берілетін мүліктің тізбесінде 3-тармақ алып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Шығыс Қазақстан мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті" мемлекеттік мекемесіне тіркелген, Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, Шырақбек Қабылбаев көшесі, 32-үй мекенжайы бойынша алаңы 3,2689 гектар жер учаскесінде орналасқан кадастрлық нөмірі 05:252:005:1253:1/А, жалпы алаңы 17487,9 шаршы метр 1200 орындық мектеп ғимараты республикалық меншіктен Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің коммуналдық меншігіне берілсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Шығыс Қазақстан облысының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулының 2-тармағында көрсетiлген мүлiктi қабылдап алу-беру жөнiндегi қажеттi ұйымдастырушылық iс-шараларды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2012 года № 19 "О передаче республиканского имущества в автономную организацию образования "Назарбаев интеллектуальные школы" и передаче имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность Восточно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2018 года № 670
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2012 года № 19 "О передаче республиканского имущества в автономную организацию образования "Назарбаев интеллектуальные школы" следующее изменение:
в перечне имущества, передаваемого из республиканской собственности в собственность автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы", утвержденном указанным постановлением, пункт 3 исключить.
2. Передать из республиканской собственности зарегистрированное за государственным учреждением "Восточно-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" в коммунальную собственность акимата Восточно-Казахстанской области здание школы на 1200 мест, общей площадью 17487,9 квадратных метров, кадастровый номер 05:252:005:1253:1/А, расположенное на земельном участке, площадью 3,2689 гектаров, по адресу: Восточно-Казахстанская область, город Семей, улица Шыракбека Кабылбаева, дом 32.
3. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акиматом Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в пункте 2 настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев