"Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 тамыздағы № 1074 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 772 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 357 қаулысымен.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 16 қарашадағы
№ 772 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнің 1999 жылғы 22 қыркүйектегі № 215 Жарлығын iске асыру жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 26 қаңтардағы № 129 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарын топографиялық және арнайы карталармен, геодезиялық пункттердің координаталары каталогтарымен және топографиялық қызметтің мүлкімен жабдықтау нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы № 1264 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiн, басқа да әскерлерi мен әскери құралымдарын азық-түлiкпен, азықпен, жабдықпен және асханалық-ас үйлік ыдыспен жабдықтаудың бейбiт уақытқа арналған нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 желтоқсандағы № 1281 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiн, басқа да әскерлерi мен әскери құралымдарын жабдықтау нормаларын және материалдық запастарының санаттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 қарашадағы № 1125 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 23, 265-құжат).
5. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарын техникалық тәрбие құралдарымен және басқа да мәдени-ағарту мүлкімен, әскери газеттер мен журналдар баспаханаларының полиграфиялық жабдықтар жиынтықтарымен жабдықтау нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 ақпандағы № 192 қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің өрт қауіпсіздігі саласындағы кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қарашадағы № 1068 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 33-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 43, 492-құжат).

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2001 года № 1074 "Об утверждении Положения о Министерстве обороны Республики Казахстан" и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 772.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 357.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 ноября 2018 года № 772
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2000 года № 129 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года № 215".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2005 года № 1264 "Об утверждении норм снабжения топографическими специальными картами, каталогами координат геодезических пунктов и имуществом топографической службы Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2005 года № 1281 "Об утверждении норм снабжения продовольствием, кормами, оборудованием и столово-кухонной посудой Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан на мирное время".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2006 года № 1125 "Об утверждении норм снабжения и категорий материальных запасов Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 23, ст. 265).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2008 года № 192 "Об утверждении норм снабжения техническими средствами воспитания и другим культурно-просветительским имуществом, комплектами полиграфического оборудования типографий военных газет и журналов Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан".
6. Пункт 33 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан в области пожарной безопасности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2008 года № 1068 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан в области пожарной безопасности" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 43, ст. 492).

7. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарын жауынгерлік даярлау үшін әскери мүлікпен жабдықтау нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 наурыздағы № 337 қаулысы.
8. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің Сот сараптамасы орталық зертханасы" мемлекеттік мекемесін қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 тамыздағы № 800 қаулысының 3-тармағы.
9. "Мемлекеттік авиация қызметіне мемлекеттік бақылау мен қадағалау жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 697 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 43, 561-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің Әскери-теңіз күштерін және Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің теңіз бөлімдерін әскери мүлікпен жабдықтау нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 477қбпү қаулысы.
11. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарының мұқтаждары үшін пайдаланылатын әскери және қосарланған мақсаттағы тауарларға (өнімге), жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерге әскери стандарттарды әзірлеу, келісу, қабылдау, есепке алу, өзгерту және күшін жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 651 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 51, 695-құжат).
12. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарын жабдықтау нормаларын және материалдық запастарының санаттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 қарашадағы № 1125 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 695 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 53, 715-құжат).
13. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарын жабдықтау нормаларын және материалдық қорлар санаттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 қарашадағы № 1125 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қарашадағы № 1456 қаулысы.
14. "Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдарын кәсіптік (жауынгерлік) даярлау үшін арнайы мүлікпен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 ақпандағы № 175 қаулысы.
15. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарын қызметтік жануарлармен қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 198 қаулысы.

7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2009 года № 337 "Об утверждении норм снабжения военным имуществом для боевой подготовки Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан".
8. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2010 года № 800 "О переименовании государственного учреждения "Центральная лаборатория судебных экспертиз Вооруженных Сил Республики Казахстан".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 697 "Об утверждении Правил проведения государственного контроля и надзора за деятельностью государственной авиации" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 43, ст. 561).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2012 года № 477дсп "Об утверждении норм снабжения военным имуществом Военно-морских сил Вооруженных Сил и морских частей Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2012 года № 651 "Об утверждении Правил разработки, согласования, принятия, учета, изменения и отмены военных стандартов на товары (продукцию), работы и услуги военного и двойного назначения, используемых для нужд Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 51, ст. 695).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2012 года № 695 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2006 года № 1125 "Об утверждении норм снабжения и категорий материальных запасов Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 53, ст. 715).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2012 года № 1456 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2006 года № 1125 "Об утверждении норм снабжения и категорий материальных запасов Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан".
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2013 года № 175 "Об утверждении натуральных норм снабжения специальным имуществом для профессиональной (боевой) подготовки специальных государственных органов Республики Казахстан".
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2013 года № 198 "Об утверждении натуральных норм обеспечения служебными животными Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан".

16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 наурыздағы № 274 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2 және 4-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 22, 356-құжат).
17. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 417 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2, 3 және 4-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 29, 442-құжат).
18. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiн, басқа да әскерлерi мен әскери құралымдарын азық-түлiкпен, жабдықпен және асханалық-ас үйлік ыдыспен жабдықтаудың бейбiт уақытқа арналған нормаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 желтоқсандағы № 1281 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 қарашадағы № 1204 қаулысы.
19. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарының мұқтаждары үшін пайдаланылатын әскери және қосарланған мақсаттағы тауарларға (өнімге), жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерге әскери стандарттарды әзірлеу, келісу, қабылдау, есепке алу, өзгерту және күшін жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 651 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 ақпандағы № 51 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 4, 37-құжат).
20. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 176 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 18-19, 96-құжат).

16. Пункты 2 и 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2013 года № 274 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 22, ст. 356).
17. Пункты 2, 3 и 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 417 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 29, ст. 442).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2013 года № 1204 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2005 года № 1281 "Об утверждении норм снабжения продовольствием, оборудованием и столово-кухонной посудой Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан на мирное время".
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2014 года № 51 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2012 года № 651 "Об утверждении Правил разработки, согласования, принятия, учета, изменения и отмены военных стандартов на товары (продукцию), работы и услуги военного и двойного назначения, используемых для нужд Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 4, ст. 37).
20. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2015 года № 176 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 18-19, ст. 96).