"Батыс Қазақстан облысының "Чингирлауский район" атауының орыс тіліндегі транскрипциясын "район Шынгырлау" деп өзгерту туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 26 қарашадағы № 788 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Батыс Қазақстан облысының "Чингирлауский район" атауының орыс тіліндегі транскрипциясын "район Шынгырлау" деп өзгерту туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б.Сағынтаев
Батыс Қазақстан облысының "Чингирлауский район" атауының орыс тіліндегі транскрипциясын "район Шынгырлау" деп өзгерту туралы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Батыс Қазақстан облысының "Чингирлауский район" атауының орыс тіліндегі транскрипциясы "район Шынгырлау" деп өзгертілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об изменении транскрипции наименования на русском языке "Чингирлауский район" на "район Шынгырлау" Западно-Казахстанской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2018 года № 788.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об изменении транскрипции наименования на русском языке "Чингирлауский район" на "район Шынгырлау" Западно-Казахстанской области.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Об изменении транскрипции наименования на русском языке "Чингирлауский район" на "район Шынгырлау" Западно-Казахстанской области
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Изменить транскрипцию наименования на русском языке "Чингирлауский район" на "район Шынгырлау" Западно-Казахстанской области.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев