Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 930 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыру бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 930 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыру
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.09.2023 № 798 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 125 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 16, 67-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру қағидаларында:
4-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Мемлекеттік басқару академиясының филиалында қайта даярлаудан өтуге жіберілетін, Алматы қаласында орналасқан мемлекеттік органдардың С-1, С-2, С-3, С-4, С-5 санаттарының мемлекеттік қызметшілерін қоспағанда, Мемлекеттік басқару академиясында "Б" корпусының "А", "В" санаттары топтарының, С-1, С-2, С-3, С-4, С-5, С-О-1, С-О-2, D-1, D-2, D-3, D-O-1, D-O-2, E-1, E-2 санаттарының мемлекеттік қызметшілері қайта даярлаудан өтеді.".
3. "Қазақстан Республикасының 2015 – 2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясын іске асыру және көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жөніндегі 2018 – 2020 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № 309 қаулысында:
2-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Орталық атқарушы органдар, Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін мемлекеттік органдар (келісім бойынша), облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың әкімдері, сондай-ақ Жоспарды орындауға жауапты мүдделі ұйымдар:";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2015 – 2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясын іске асыру және көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жөніндегі 2018 – 2020 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 930.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2018 года № 930
Изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 14.09.2023 № 798 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2018 года № 125 "Об утверждении Правил подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих" (САПП Республики Казахстан, 2018 г., № 16, ст. 67):
в Правилах подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих, утвержденных указанным постановлением:
часть первую пункта 4 изложить в следующей редакции:
"4. В Академии государственного управления проходят переподготовку государственные служащие корпуса "Б" групп категорий "А", "В", категорий С-1, С-2, С-3, С-4, С-5, С-О-1, С-О-2, D-1, D-2, D-3, D-O-1, D-O-2, Е-1, Е-2, за исключением государственных служащих категорий С-1, С-2, С-3, С-4, С-5, государственных органов, расположенных в городе Алматы, для которых допускается прохождение переподготовки в филиале Академии государственного управления.".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2018 года № 309 "Об утверждении Плана мероприятий на 2018 – 2020 годы по реализации Антикоррупционной стратегии Республики Казахстан на 2015 – 2025 годы и противодействию теневой экономике":
абзац первый пункта 2 изложить в следующей редакции:
"2. Центральным исполнительным органам, государственным органам, непосредственно подчиненным и подотчетным Президенту Республики Казахстан (по согласованию), акимам областей, городов республиканского значения, столицы, а также заинтересованным организациям, ответственным за исполнение Плана:";
в Плане мероприятий на 2018 – 2020 годы по реализации Антикоррупционной стратегии Республики Казахстан на 2015 – 2025 годы и противодействию теневой экономике, утвержденном указанным постановлением:

реттік нөмірі 25-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚДМ (жинақтау), ЖАО";
реттік нөмірі 27-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚДМ (жинақтау), Қаржымині, ҰЭМ";
реттік нөмірі 47-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚДМ (жинақтау), БҒМ, МҚІСҚА (келісім бойынша), ЖАО";
ескертпеде:
аббревиатуралардың толық жазылуында:
"ДІАҚМ – Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрлігі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚДМ – Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрлігі".

графу 4 строки, порядковый номер 25, изложить в следующей редакции:
"МОР (созыв), МИО";
графу 4 строки, порядковый номер 27, изложить в следующей редакции:
"МОР (созыв), МФ, МНЭ";
графу 4 строки, порядковый номер 47, изложить в следующей редакции:
"МОР (созыв), МОН, АДГСПК (по согласованию), МИО";
в примечании:
в расшифровке аббревиатур:
строку "МДРГО – Министерство по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"МОР – Министерство общественного развития Республики Казахстан".