"Мемлекеттік билік органдары жүйесіндегі кадр саясатының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 наурыздағы № 828 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу және "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына жолдауының жобасын дайындау, келісу және Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына ұсыну, Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларының жобаларын дайындау, келісу, қол қоюға ұсыну, Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстаи халқына жолдауын іске асыру, Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларының орындалуын бақылауды жүзеге асыру және Қазақстан Республикасы Президентінің нормативтік құқықтық жарлықтарына мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 976 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 6 ақпандағы № 31 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Мемлекеттік билік органдары жүйесіндегі кадр саясатының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 наурыздағы № 828 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу және "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына жолдауының жобасын дайындау, келісу және Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына ұсыну, Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларының жобаларын дайындау, келісу, қол қоюға ұсыну, Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына жолдауын іске асыру, Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларының орындалуын бақылауды жүзеге асыру және Қазақстан Республикасы Президентінің нормативтік құқықтық жарлықтарына мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 976 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б.Сағынтаев
"Мемлекеттік билік органдары жүйесіндегі кадр саясатының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 наурыздағы № 828 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу және "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына жолдауының жобасын дайындау, келісу және Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына ұсыну, Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларының жобаларын дайындау, келісу, қол қоюға ұсыну, Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына жолдауын іске асыру, Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларының орындалуын бақылауды жүзеге асыру және Қазақстан Республикасы Президентінің нормативтік құқықтық жарлықтарына мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 976 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года № 828 "О некоторых вопросах кадровой политики в системе органов государственной власти" и о внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 27 апреля 2010 года № 976 "Об утверждении Правил подготовки, согласования и представления на рассмотрение Президенту Республики Казахстан проекта послания Президента Республики Казахстан к пароду Казахстана, подготовки, согласования и представления на подпись проектов актов и поручений Президента Республики Казахстан, реализации послания Президента Республики Казахстан к народу Казахстана, осуществления контроля за исполнением актов и поручений Президента Республики Казахстан и проведения мониторинга нормативных правовых указов Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2019 года № 31.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года № 828 "О некоторых вопросах кадровой политики в системе органов государственной власти" и о внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 27 апреля 2010 года № 976 "Об утверждении Правил подготовки, согласования и представления на рассмотрение Президенту Республики Казахстан проекта послания Президента Республики Казахстан к народу Казахстана, подготовки, согласования и представления на подпись проектов актов и поручений Президента Республики Казахстан, реализации послания Президента Республики Казахстан к народу Казахстана, осуществления контроля за исполнением актов и поручений Президента Республики Казахстан и проведения мониторинга нормативных правовых указов Президента Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года № 828 "О некоторых вопросах кадровой политики в системе органов государственной власти" и о внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 27 апреля 2010 года № 976 "Об утверждении Правил подготовки, согласования и представления на рассмотрение Президенту Республики Казахстан проекта послания Президента Республики Казахстан к народу Казахстана, подготовки, согласования и представления на подпись проектов актов и поручений Президента Республики Казахстан, реализации послания Президента Республики Казахстан к народу Казахстана, осуществления контроля за исполнением актов и поручений Президента Республики Казахстан и проведения мониторинга нормативных правовых указов Президента Республики Казахстан"
ПОСТАНОВЛЯЮ:

1. Қазақстан Республикасы Президентінің мына жарлықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) "Мемлекеттік билік органдары жүйесіндегі кадр саясатының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылгы 29 наурыздағы № 828 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 17,212-құжат.):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Мемлекеттік саяси қызметшілер лауазымдарының және Қазақстан Республикасының Президенті тағайындайтын және бекітетін немесе оның келісуімен тағайындалатын, оның ұсынуы бойынша сайланатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің келісімі бойынша тағайындалатын өзге де лауазымды адамдардың лауазымдар тізбесінде:
мына:
"
Астана және Алматы
қалаларының, облыстардың
әкімдері
Президент
тиісінше Астана
және Алматы
қалаларының,
облыстардың
мәслихаттары
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Астана, Алматы және Шымкент қалаларының облыстардың әкімдері
Президент
тиісінше Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, облыстардың мәслихаттары
";
мына:
"
Астана және Алматы қалаларының, облыстардың тексеру комиссияларының төрағалары
тиісті облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәслихаттары
Республикал
ық
бюджеттің
атқарылуын
бақылау
жөніндегі
есеп
комитетінің
төрағасы
Әкімшілік
Басшысы
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Астана, Алматы және
Шымкент қалаларының,
облыстардың тексеру
комиссияларының
төрағалары
тиісті облыстың,
республикалық
маңызы бар
қаланың,
астананың
мәслихаттары
Республикалы
қ бюджеттің
атқарылуын
бақылау
жөніндегі есеп
комитетінің
төрағасы
Әкімшілік
Басшысы
";
мына:
"
Астана және Алматы
қалалары, облыстар
әкімдерінің орынбасарлары,
әкімдері аппараттарының
жетекшілері
Астана және
Алматы
қалаларының,
облыстардың
әкімдері
Әкімшілік
Басшысы
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Астана, Алматы және Шымкент қалалары облыстар әкімдерінің орынбасарлары, әкімдер аппараттарының жетекшілері
Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, облыстардың әкімдері
Әкімшілік
Басшысы
";
мына:
"
Ұлттық ұлан бас
басқармаларының
бастықтары
Ішкі істер министрі
Ішкі істер министрі
Әкімшілік
Басшысы
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Ішкі істер министрлігі Көліктегі полиция департаментінің бастығы
Ішкі істер министрі
Ішкі істер министрі
Комиссия*
";
мына:
"
Ішкі істер министрлігінің Көліктегі ішкі істер департаментінің, Астана, Алматы қалаларының және облыстардың ішкі істер департаменттерінің бастықтары
Ішкі істер министрі
Ішкі істер министрі
Комиссия*
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Астана, Алматы және
Шымкент қалаларының полиция департаменттерінің бастықтары
облыстардың,
Астана, Алматы және Шымкент қалаларының әкімдері
Ішкі істер министрі
Комиссия*
";
мына:
"
Қаржы министрлігінің
Министр
Министр
Әкімшілік
Басшысы
Мемлекеттік кірістер
комитетінің Астана және
Алматы қалалары,
облыстар бойынша
департаменттерінің
басшылары
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Астана, Алматы және Шымкент қалалары, облыстар бойынша департаменттерінің басшылары
Министр
Министр
Премьер-
Министр,
Әкімшілік
Басшысы
";
мына:
"
Ішкі істер министрлігінің
Төтенше жагдайлар
комитеті төрағасының
бірінші орынбасары,
орынбасарлары, Астана,
Алматы калаларының және
облыстардың төтенше
жағдайлар
департаменттерінің
бастықтары
Ішкі істер
министрі
Ішкі істер
министрі
Әкімшілік
Басшысы
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ішкі істер министрлігінің
Төтенше жагдайлар
комитеті төрағасының
бірінші орынбасары,
орынбасарлары, Астана,
Алматы және Шымкент калаларының, облыстардың төтенше жағдайлар
департаменттерінің
бастықтары
Ішкі істер
министрі
Ішкі істер
министрі
Әкімшілік Басшысы
";
мына:
"
Астана, Алматы қалаларының, облыстардың әділет
департаменттерінің
басшылары
жауапты хатшы
Әкімшілік
Басшысы,
Әділет министрі
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Астана, Алматы және
Шымкент қалаларының,
облыстардың әділет
департаменттерінің
басшылары
жауапты хатшы
Әкімшілік
Басшысы,
Әділет министрі
";
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік саяси қызметшілерін және өзге де лауазымды тұлғаларын келісу, қызметке тағайындау және қызметтен босату тәртібі туралы ережеде:
3-тармақта:
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жергілікті атқарушы мемлекеттік органдардың басшы лауазымды тұлғалары жөнінде - Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, облыстардың әкімдері;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, облыстардың тексеру комиссияларының төрағалары жөнінде - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрағасы; ";

1. Внести изменения и дополнение в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указе Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года № 828 "О некоторых вопросах кадровой политики в системе органов государственной власти" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 17, ст. 212):
в Перечне должностей политических государственных служащих и иных должностных лиц, назначаемых Президентом Республики Казахстан или по согласованию с ним, избираемых по его представлению, а также назначаемых по согласованию с Администрацией Президента Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
строку:
"
Акимы городов Астаны и
Президентом
маслихатами соответственно городов Астаны и Алматы, областей
Алматы, областей
"
изложить в следующей редакции:
"
Акимы городов Астаны, Алматы и Шымкента, областей
Президентом
маслихатами соответственно городов Астаны, Алматы и Шымкент, областей
";
строку:
"
Председатели ревизионных комиссий городов Астаны и Алматы, областей
маслихатами соответствующей области, города республиканского значения, столицы
Председателем Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
Руководителем Администрации
"
изложить в следующей редакции:
"
Председатели ревизионных комиссий городов Астаны, Алматы и Шымкента, областей
маслихатами соответствующей области, города республиканского значения, столицы
Председателем Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
Руководителем Администрации
";
строку:
"
Заместители акимов, руководители аппаратов акимов городов Астаны и Алматы, областей
акимами городов Астаны и Алматы, областей
Руководителем Администрации
"
изложить и следующей редакции:
Заместители акимов руководители аппаратов акимов городов Астаны Алматы и Шымкента, областей
акимами городов Астаны, Алматы и Шымкента, областей
Руководителем Администрации
"
после строки:
"
Начальники главных управлений Национальной гвардии
Министром внутренних дел
Министром внутренних дел
Руководителем Администрации
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
Начальник департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел
Министром внутренних дел
Министром внутренних дел
Комиссией*
";
строку:
"
Начальники департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел, департаментов внутренних дел городов Астаны, Алматы и областей
Министром внутренних дел
Министром внутренних дел
Комиссией*
"
изложить в следующей редакции:
"
Начальники департаментов полиции городов Астаны, Алматы и Шымкента, областей
Акимами областей, городов Астаны, Алматы и Шымкента, областей
Министром внутренних дел
Комиссией*
";
строку:
Руководители департаментов Комитета государственных доходов Министерства финансов по городам Астане и Алматы, областям
Министром
Министром
Руководителем Администрации
"
изложить в следующей редакции:
"
Руководители департаментов Комитета государственных доходов Министерства финансов по городам Астане, Алматы и Шымкенту, областям
Министром
Министром
Премьер-Министром, Руководителем Администрации
";
строку:
"
Первый заместитель председателя, заместители председателя Комитета по чрезвычайным ситуациям, начальники департаментов по чрезвычайным ситуациям городов Астаны, Алматы и областей Министерства внутренних дел
Министром внутренних дел
Министром внутренних дел
Руководителем Администрации
"
изложить в следующей редакции:
"
Первый заместитель председателя, заместители председателя Комитета по чрезвычайным ситуациям, начальники департаментов по чрезвычайным ситуациям городов Астаны, Алматы и Шымкента, областей Министерства внутренних дел
Министром внутренних дел
Министром внутренних дел
Руководителем Администрации
"
строку:
"
Руководители департаментов юстиции городов Астаны, Алматы, областей
Ответственным секретарем
Руководителем Администрации, Министром юстиции
"
изложить в следующей редакции:
Руководители департаментов юстиции городов Астаны, Алматы и Шымкент, областей
Ответственным секретарем
Руководителем Администрации, Министром юстиции
";
в Положении о порядке согласования, назначения на должность и освобождения от должности политических государственных служащих и иных должностных лиц Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 3:
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"по руководящим должностным лицам местных исполнительных государственных органов - акимами городов Астаны, Алматы и Шымкента, областей;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"по председателям ревизионных комиссий городов Астаны, Алматы и Шымкента, областей - Председателем Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета;";

17-тармақтың 3) тармақшасының екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің төрағасы, төрағаның бірінші орынбасары, орынбасарлары, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, облыстардың төтенше жағдайлар департаменттерінің бастықтары;";
19-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ішкі істер министрінің орынбасарлары, Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланының Бас қолбасшысы, оның орынбасарлары, Ішкі істер министрлігі комитеттерінің төрағалары; Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті төрағасының орынбасарлары; Ұлттық ұланның өңірлік қолбасшылықтарының қолбасшылары, өңірлік қолбасшылықтар қолбасшыларының бірінші орынбасарлары - штабтар бастықтары; Ішкі істер министрлігінің Алматы, Қарағанды және Қостанай академияларының бастықтары, Ішкі істер министрлігінің Көліктегі полиция департаментінің, криминалдық полиция, тергеу, есірткі бизнесіне қарсы күрес және есірткі айналымын бақылау департаменттерінің, Астана, Алматы және Шымкент қалалары және облыстардың полиция департаменттерінің бастықтары; Ішкі істер министрлігінің Астана, Алматы және Шымкент қалаларының және облыстардың қылмыстық-атқару жүйесі департаменттерінің бастықтары;";
21-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділет министрінің орынбасарлары, Әділет министрлігінің жауапты хатшысы, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, облыстардың әділет департаменттерінің басшылары;";
22-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Денсаулық сақтау, Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау, Ақпарат және коммуникациялар, Мәдениет және спорт, Білім және ғылым, Қоғамдық даму министрлерінің орынбасарлары, министрліктердің жауапты хатшылары және комитеттерінің төрағалары;";
23-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалалары, облыстар әкімдерінің орынбасарлары, әкімдері аппараттарының басшылары; Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, облыстардың тексеру комиссияларының төрағалары; облыстар аудандарының, облыстық маңызы бар қалалардың әкімдері, қалалардағы аудандардың әкімдері.";
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына жолдауының жобасын дайындау, келісу және Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына ұсыну, Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларының жобаларын дайындау, келісу, қол қоюға ұсыну, Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына жолдауын іске асыру, Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларының орындалуын бақылауды жүзеге асыру және Қазақстан Республикасы Президентінің нормативтік құқықтық жарлықтарына мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 976 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 28, 215-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына жолдауының жобасын дайындау, келісу және Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына ұсыну, Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларының жобаларын дайындау, келісу, қол қоюға ұсыну, Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына жолдауын іске асыру, Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларының орындалуын бақылауды жүзеге асыру және Қазақстан Республикасы Президентінің нормативтік құқықтық жарлықтарына мониторинг жүргізу қағидаларында:
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

абзац второй подпункта 3) пункта 17 изложить в следующей редакции:
"председатель, первый заместитель председателя, заместители председателя Комитета по чрезвычайным ситуациям, начальники департаментов по чрезвычайным ситуациям городов Астаны, Алматы и Шымкента, областей Министерства внутренних дел;";
абзац третий пункта 19 изложить в следующей редакции:
"заместители Министра внутренних дел, Главнокомандующий Национальной гвардией Республики Казахстан, его заместители, председатели комитетов Министерства внутренних дел; заместители председателя Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел; командующие региональными командованиями, первые заместители командующих региональными командованиями - начальники штабов Национальной гвардии; начальники Алматинской, Карагандинской и Костанайской академий Министерства внутренних дел, начальники департамента полиции на транспорте, департаментов криминальной полиции, следствия, по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков, департаментов полиции городов Астаны, Алматы и Шымкента, областей Министерства внутренних дел; начальники департаментов уголовно-исполнительной системы городов Астаны, Алматы и Шымкента, областей Министерства внутренних дел;";
абзац второй пункта 21 изложить в следующей редакции:
"заместители Министра юстиции, ответственный секретарь, руководители департаментов юстиции городов Астаны, Алматы и Шымкента, областей Министерства юстиции;";
абзац второй пункта 22 изложить в следующей редакции:
"заместители министров, ответственные секретари и председатели комитетов министерств здравоохранения, труда и социальной защиты населения, информации и коммуникаций, культуры и спорта, образования и науки, общественного развития;";
абзац третий пункта 23 изложить в следующей редакции:
"заместители акимов, руководители аппаратов акимов городов Астаны, Алматы и Шымкент, областей; председатели ревизионных комиссий городов Астаны, Алматы и Шымкент, областей; акимы районов областей, городов областного значения, акимы районов в городах.";
2) в Указе Президента Республики Казахстан от 27 апреля 2010 года № 976 "Об утверждении Правил подготовки, согласования и представления на рассмотрение Президенту Республики Казахстан проекта послания Президента Республики Казахстан к народу Казахстана, подготовки, согласования и представления на подпись проектов актов и поручений Президента Республики Казахстан, реализации послания Президента Республики Казахстан к народу Казахстана, осуществления контроля за исполнением актов и поручений Президента Республики Казахстан и проведения мониторинга нормативных правовых указов Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 28, ст. 215):
в Правилах подготовки, согласования и представления на рассмотрение Президенту Республики Казахстан проекта послания Президента Республики Казахстан к народу Казахстана, подготовки, согласования, представления на подпись проектов актов и поручений Президента Республики Казахстан, реализации послания Президента Республики Казахстан к народу Казахстана, осуществления контроля за исполнением актов и поручений Президента Республики Казахстан и проведения мониторинга нормативных правовых указов Президента Республики Казахстан, утвержденных вышеназванным Указом:
пункт 18 изложить в следующей редакции:

"18. Қазақстан Республикасы Президентінің стратегияларды, Қазақстан Республикасының стратегиялық даму жоспарын, Елді аумақтық-кеңістікте дамытудың болжамды схемасын, тұжырымдамалар мен доктриналарды бекіту туралы актілерінің жобалары олар Президент Әкімшілігіне келіп түскен күннен бастап он жұмыс күнінен аспайтын мерзімде қаралады.";
51-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"51. Стратегиялық және бағдарламалық құжаттардың іске асырылу барысы туралы есептік ақпарат Президент Әкімшілігіне "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 қарашадагы № 790 қаулысына сәйкес ұсынылады.
Стратегиялық және бағдарламалык құжаттардың іске асырылу барысы туралы Президент Әкімшілігінің Басшысы жыл қорытындысы бойынша Қазақстан Республикасының Президентіне баяндайды.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

"18. Проекты актов Президента Республики Казахстан об утверждении стратегий, Стратегического плана развития Республики Казахстан, Прогнозной схемы территориально-пространственного развития страны, концепций и доктрин рассматриваются в срок не более десяти рабочих дней со дня их поступления в Администрацию Президента.";
пункт 51 изложить в следующей редакции:
"51. Отчетная информация о ходе реализации стратегических и программных документов представляется в Администрацию Президента в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2017 года № 790 "Об утверждении Системы государственного планирования в Республике Казахстан".
О ходе реализации стратегических и программных документов Руководитель Администрации Президента по итогам года докладывает Президенту Республики Казахстан.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев