Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен коммуналдық меншікке берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 7 ақпандағы № 42 қаулысы.
"Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес мемлекеттік мүлік (бұдан әрі – мүлік) республикалық меншіктен "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Астана қаласында емханасы бар орталық әскери госпиталі" мемлекеттік мекемесінің балансынан Астана қаласының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Астана қаласының әкімдігімен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетімен (келісу бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен мүлікті қабылдау-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 7 ақпандағы
№ 42 қаулысына
қосымша
Республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне берілетін мемлекеттік мүліктің тізбесі
Р/с
Жылжымайтын мүлік объектісінің атауы
Жылжымайтын
мүлік объектісінің орналасқан жері
Кадастрлық нөмірі
Жалпы ауданы
Баланстық құны,
теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Әкімшілік ғимарат
Астана қаласы, Сарыарқа ауданы, Мәскеу көшесі,
37-ғимарат

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2019 года № 42
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности с баланса государственного учреждения "Центральный военный госпиталь с поликлиникой в городе Астане Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" в коммунальную собственность города Астаны государственное имущество согласно приложению к настоящему постановлению (далее – имущество).
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акиматом города Астаны и Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 февраля 2019 года № 42
Перечень государственного имущества, передаваемого из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны
№ п/п
Наименование объекта недвижимости
Месторасположение объекта недвижимости
Кадастровый номер
Общая площадь
Балансовая стоимость, в тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Административное здание
город Астана, район Сарыарка, улица Московская, здание 37