Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 163 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министр
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 5 сәуірдегі
№ 163 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. "Басқарушылар кеңестеріндегі Қазақстан Республикасының өкілдерін тағайындау және Азия Инфрақұрылымдық Инвестициялар Банкімен байланыс арнасын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы № 323 қаулысында:
1-тармақта:
1) тармақшаның екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушы - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы Ерболат Асқарбекұлы Досаев (келісім бойынша),";
2) тармақшаның екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушы - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Руслан Ерболатұлы Дәленов,";
3) тармақшаның екінші және үшінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Әлихан Асханұлы Смайылов,
Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасыныц Ұлттық экономика вице-министрі Мәди Төкешұлы Тәкиев;";
4) тармақшаның екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушы - Қазақстан Республикасыныц Ұлттық экономика министрі Руслан Ерболатұлы Дәленов,";
4-1) тармақшаның екінші және үшінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушы - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Руслан Ерболатұлы Дәленов,
Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және инфракұрылымдық даму вице-министрі Аманияз Қасымұлы Ержанов;".
2. "Орталық Азия Өңірлік Экономикалық Ынтымақтастық бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан Ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 12 желтоқсандағы № 1194 қаулысында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Орталық Азия Өңірлік Экономикалық Ынтымақтастық бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан Ұлттық үйлестіруші болып Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі Мәди Төкешұлы Тәкиев тағайындалсын.".
3. "Еуразия даму банкінің кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № 27 қаулысында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2019 года № 163
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 апреля 2019 года №163
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года № 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих и определении канала связи с Азиатским Банком Инфраструктурных Инвестиций":
в пункте 1:
абзац второй подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"Управляющим - Председателя Национального Банка Республики Казахстан Досаева Ерболата Аскарбековича (по согласованию),";
абзац второй подпункта 2) изложить в следующей редакции:
"Управляющим - Министра национальной экономики Республики Казахстан Даленова Руслана Ерболатовича,";
абзацы второй и третий подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"Управляющим - Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Смаилова Алихана Асхановича,
заместителем Управляющего - вице-министра национальной экономики Республики Казахстан Такиева Мади Токешовича;";
абзац второй подпункта 4) изложить в следующей редакции:
"Управляющим - Министра национальной экономики Республики Казахстан Даленова Руслана Ерболатовича,";
абзацы второй и третий подпункта 4-1) изложить в следующей редакции:
"Управляющим - Министра национальной экономики Республики Казахстан Даленова Руслана Ерболатовича,
заместителем Управляющего - вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан Ержанова Аманияза Касимовича;".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2006 года № 1194 "О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Программе Центрально-Азиатского Регионального Экономического Сотрудничества":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Назначить Национальным координатором от Республики Казахстан по Программе Центрально-Азиатского Регионального Экономического Сотрудничества вице-министра национальной экономики Республики Казахстан Такиева Мади Токешовича.".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2015 года № 27 "О некоторых вопросах Евразийского банка развития и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан":
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Асқар Ұзақбайұлы Мамин Еуразия даму банкінің кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілетті өкілі;
2) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Әлихан Асханұлы Смайылов Еуразия даму банкінің кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілетті өкілінің орынбасары болып тағайындалсын.".

"1. Назначить:
1) полномочным представителем Республики Казахстан в Совете Евразийского банка развития Премьер-Министра Республики Казахстан Мамина Аскара Узакпаевича;
2) заместителем полномочного представителя Республики Казахстан в Совете Евразийского банка развития Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Смаилова Алихана Асхановича.".