"Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің шекара маңындағы аумақтарында табиғи өрттердің профилактикасы және оларды сөндіру жөніндегі келісімді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 212 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № 247 қаулысы
2013 жылғы 31 мамырда Минск қаласында жасалған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің шекара маңындағы аумақтарында табиғи өрттердің профилактикасы және оларды сөндіру жөніндегі келісімнің 2-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің шекара маңындағы аумақтарында табиғи өрттердің профилактикасы және оларды сөндіру жөніндегі келісімді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 212 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 1-1 және 1-2-тармақтармен толықтырылсын:
"1-1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті мен Ақмола және Қарағанды облыстарының әкімдіктерін қоспағанда, облыстардың жергілікті атқарушы органдары шекара маңы аймағын табиғи өрттерден бірлесіп қорғау бойынша іс-шаралар кешенін жүзеге асыру жөніндегі уәкілетті (құзыретті) органдар болып айқындалсын.
1-2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі қабылданған шешім туралы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетін хабардар етсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2015 года № 212 "Об утверждении Соглашения по профилактике и тушению природных пожаров на приграничных территориях государств-участников Содружества Независимых Государств"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2019 года № 247
В соответствии со статьей 2 Соглашения по профилактике и тушению природных пожаров на приграничных территориях государств-участников Содружества Независимых Государств, совершенного в городе Минске 31 мая 2013 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2015 года № 212 "Об утверждении Соглашения по профилактике и тушению природных пожаров на приграничных территориях государств-участников Содружества Независимых Государств" следующие дополнения:
дополнить пунктами 1-1 и 1-2 следующего содержания:
"1-1. Определить уполномоченными (компетентными) органами по осуществлению комплекса мероприятий по совместной охране от природных пожаров приграничной зоны Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и местные исполнительные органы областей, за исключением акиматов Акмолинской и Карагандинской областей.
1-2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о принятом решении.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин