Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қараөткел" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 286 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қараөткел" республикалық мемлекеттік кәсіпорны таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісу бойынша) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. "Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қарашадағы № 1212 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 4-жол алып тасталсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О ликвидации республиканского государственного предприятия "Караоткел" Управления делами Президента Республики Казахстан на праве хозяйственного ведения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2019 года № 286
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать республиканское государственное предприятие "Караоткел" Управления делами Президента Республики Казахстан на праве хозяйственного ведения.
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года № 1212 "О некоторых вопросах Управления делами Президента Республики Казахстан" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 4, исключить.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин