Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 3 маусымдағы № 361 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 3 маусымдағы
№ 361 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Үкіметтік бағдарламалардың тізбесін бекіту және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1136 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 77-78-79, 582-құжат).
2. "Ұлттық инвестициялық стратегия" инвестицияларды тарту жөніндегі бағдарламаны бекіту және "Үкіметтік бағдарламалардың тізбесін бекіту және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1136 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 22 тамыздағы № 498 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 34-35, 249-құжат).
3. "Ұлттық экспорттық стратегия" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 26 тамыздағы № 511 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 36-37-38, 255-құжат).
4. "Үкіметтік бағдарламалардың тізбесін бекіту және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбір шешiмдерiнің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1136 қаулысына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында көрсетілетін қызметтер саласын дамыту жөніндегі 2020 жылға дейінгі бағдарламаны бекіту туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 1378 және "Қазақстан Республикасында көрсетілетін қызметтер саласын дамыту жөніндегі 2020 жылға дейінгі бағдарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 1378 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2016 жылғы 14 шілдедегі № 400 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № 347 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 31-32, 174-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 25 тамыздағы № 523 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2019 года № 361.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 июня 2019 года № 361
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1136 "Об утверждении перечня правительственных программ и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 77-78-79, ст. 582).
2. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2017 года № 498 "Об утверждении Программы по привлечению инвестиций "Национальная инвестиционная стратегия" и внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1136 "Об утверждении перечня правительственных программ и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 34-35, ст. 249).
3. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2017 года № 511 "Об утверждении Программы "Национальная экспортная стратегия" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 36-37-38, ст. 255).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2018 года № 347 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1136 "Об утверждении перечня правительственных программ и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" и признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2014 года № 1378 "Об утверждении Программы по развитию сферы услуг в Республике Казахстан до 2020 года" и от 14 июля 2016 года № 400 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2014 года № 1378 "Об утверждении Программы по развитию сферы услуг в Республике Казахстан до 2020 года" (САПП Республики Казахстан, 2018 г., № 31-32, ст. 174).
5. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2018 года № 523 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".