"Мемлекеттік бақылау және қадағалау функцияларын реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 7 қыркүйектегі № 205 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 3 шілдедегі № 465 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Мемлекеттік бақылау және қадағалау функцияларын реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 7 қыркүйектегі № 205 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А.Мамин
"Мемлекеттік бақылау және қадағалау функцияларын реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 7 қыркүйектегі № 205 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Мемлекеттік бақылау және қадағалау функцияларын реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 7 қыркүйектегі № 205 Жарлығына мынадай толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Осы Жарлық жеке және заңды тұлғалардың әуе кемелерінің ұшу қауіпсіздігі мен авиациялық қауіпсіздік жөніндегі талаптарды сақтауына байланысты мемлекеттік бақылау және қадағалау функцияларын жүзеге асыруға қолданылмайды.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 7 сентябри 1999 года № 205 "Об упорядочении государственных контрольных и надзорных функций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2019 года № 465
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 7 сентября 1999 года № 205 "Об упорядочении государственных контрольных и надзорных функций".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 7 сентября 1999 года № 205 "Об упорядочении государственных контрольных и надзорных функций"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 7 сентября 1999 года № 205 "Об упорядочении государственных контрольных и надзорных функций" следующее дополнение:
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Действие настоящего Указа не распространяется на осуществление государственных контрольных и надзорных функций, связанных с соблюдением физическими и юридическими лицами требований по безопасности полетов воздушных судов и авиационной безопасности.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев