"Словак Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 504 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Словак Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Словак Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Словак Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Словацкой Республике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2019 года № 504
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Словацкой Республике".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Об открытии Посольства Республики Казахстан в Словацкой Республике
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в Словацкой Республике Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев