"Қазақстан Республикасының Жидда қаласындағы (Сауд Арабиясы Корольдігі) консулдығын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 29 шілдедегі № 542 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Жидда қаласындағы (Сауд Арабиясы Корольдігі) консулдығын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасының Жидда қаласындағы (Сауд Арабиясы Корольдігі) консулдығын қайта ұйымдастыру туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Жидда қаласындағы (Сауд Арабиясы Корольдігі) Бас консулдығы ретінде қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Жидда қаласындағы (Сауд Арабиясы Корольдігі) консулдығы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Консульства Республики Казахстан в городе Джидде (Королевство Саудовская Аравия)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2019 года № 542
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Консульства Республики Казахстан в городе Джидде (Королевство Саудовская Аравия)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
О реорганизации Консульства Республики Казахстан в городе Джидде (Королевство Саудовская Аравия)
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Консульство Республики Казахстан в городе Джидде (Королевство Саудовская Аравия) путем преобразования в Генеральное консульство Республики Казахстан в городе Джидде (Королевство Саудовская Аравия).
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев