"Жамбыл Жабаевтың ескерткіші" республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткішінің орнын ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 8 қарашадағы № 841 қаулысы
"Тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау және пайдалану туралы" 1992 жылғы 2 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 38-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тараз қаласы, Жамбыл алаңы мекенжайы бойынша орналасқан "Жамбыл Жабаевтың ескерткіші" республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіші Тараз қаласы, Абай көшесі мекенжайы бойынша Жамбыл облысы әкімдігі ғимаратының алдындағы алаңға ауыстырылсын.
2. Қазақстан Реснубликасының Мәдениет және спорт министрлігі Жамбыл облысының әкімдігімен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазакстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О перемещении памятника истории и культуры республиканского значения "Памятник Жамбылу Жабаеву"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2019 года № 841.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 38 Закона Республики Казахстан от 2 июля 1992 года "Об охране и использовании объектов историко-культурного наследия"
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переместить памятник истории и культуры республиканского значения "Памятник Жамбылу Жабаеву", расположенный по адресу: город Тараз, площадь Жамбыла, на площадь перед зданием акимата Жамбылской области по адресу: город Тараз, улица Абая.
2. Министерству культуры и спорта Республики Казахстан совместно с акиматом Жамбылской области принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Pecпублики Казахстан
А. Мамин