Оралмандар мен қоныс аударушыларды қабылдаудың 2020 жылға арналған өңірлік квотасын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 967 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 575 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 11.09.2020 № 575 қаулысымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз
"Халықтың көші-қоны туралы" 2011 жылғы 22 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мынадай:
1) оралмандарды қабылдаудың 2020 жылға арналған өңірлік квотасы 1 378 адам;
2) қоныс аударушыларды қабылдаудың 2020 жылға арналған өңірлік квотасы 4 750 адам болып белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі 2020 жылғы 1 тамызға және 2021 жылғы 1 ақпанға қарай Қазақстан Республикасының Үкіметіне осы қаулының орындалуы туралы есеп берсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

Об установлении региональной квоты приема оралманов и переселенцев на 2020 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2019 года № 967. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2020 года № 575.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.09.2020 № 575.
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 22 июля 2011 года "О миграции населения" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) региональную квоту приема оралманов на 2020 год в количестве 1 378 человек;
2) региональную квоту приема переселенцев на 2020 год в количестве 4 750 человек.
2. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан к 1 августа 2020 года и 1 февраля 2021 года представлять в Правительство Республики Казахстан отчет о выполнении настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин