"Жекелеген негіздер бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған (түскен) мүлiктi есепке алудың, сақтаудың, бағалаудың және одан әрi пайдаланудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 шілдедегі № 833 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1031 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жекелеген негіздер бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған (түскен) мүлiктi есепке алудың, сақтаудың, бағалаудың және одан әрi пайдаланудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 шілдедегі № 833 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 25, 260-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жекелеген негiздер бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған (түскен) мүлiктi есепке алу, сақтау, бағалау және одан әрi пайдалану қағидаларында:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Мүлiк осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мүлiктi тiзiмдеу, бағалау және (немесе) қабылдау-беру актiсi негiзiнде беріледi. Мүлiктi тiзiмдеу, бағалау және (немесе) қабылдау-беру актiсi (бұдан әрi – тiзiмдеу актiсi) онда көрсетiлген тараптардың саны бойынша жасалады.
Тізімдеу актісі бірдей және (немесе) біртекті мүлік бойынша мәліметтерді қамтиды, мүліктің атауы, сандық және сапалық көрсеткіштері, сондай-ақ өлшем бірлігі көрсетіледі.
Бірдей мүлікке өздеріне тән негізгі белгілері: физикалық сипаттамалары бірдей мүлік жатады.
Егер қалған жағынан бұл мүлік осы тармақтың талаптарына сәйкес келсе, сыртқы түріндегі болмашы алшақтықтар мүлікті бірдей деп танымауға негіз болып табылмайды.
Біртекті мүлікке сипаттамалары бірдей болмаса да, ұқсас немесе бірдей функцияларды орындауға және өзара алмастыруға мүмкіндік беретін ұқсас компоненттерден тұратын мүлік жатады.
Бірдей немесе біртекті мүлікке мынадай мүлік жатқызылмайды: жылжымайтын мүлік, көлік құралдары, арнайы техника.
Бір тiзiмдеу актiсiнде қамтылатын берілетін мүліктің атауы бесеуден аспайды.";
мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. Сот орындаушыларынан немесе мүлікті алып қойған (беретін) органдардан (тұлғалардан) мүлікті есепке алуды уәкілетті орган немесе жергілікті атқарушы органдар оны нақты қайта есептеу (қайта өлшеу) қорытындылары бойынша жүзеге асырады.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Тізімдеу актісі есепке алу кітабына енгізілгеннен кейін мемлекеттік мүлік тізілімінде әр жазбаға мемлекеттік мүлікті басқару жөніндегі уәкілетті орган белгілеген нысан бойынша түгендеу карточкасы ашылады.
Түгендеу карточкасының тақырыбы мүліктің кімге берілгені, мүлікті беру күні туралы мәліметтерді қамтиды. Мүлікті сатқан кезде түгендеу карточкасында бюджетпен есеп айырысу мерзімдері, төлем құжатының (құжаттарының) нөмірі мен күні көрсетіледі.
Мүлік бір тізімдеу актісі бойынша бірнеше ұйымға берілген жағдайда, түгендеу карточкалары әр ұйымға жеке ашылады.
Түгендеу карточкасының нөмірі тізімдеу актісінің нөмірінен (мүлік бірнеше ұйымға берілген жағдайда, реттік нөмірден) бөлшек белгісі арқылы бүтін цифрларды қосу жолымен қалыптастырылады.";
14-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года № 833 "Некоторые вопросы учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 1031.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года № 833 "Некоторые вопросы учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 25, ст. 260) следующие изменения и дополнение:
в Правилах учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям, утвержденных указанным постановлением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Имущество передается на основании акта описи, оценки и (или) приема-передачи имущества по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам. Акт описи, оценки и (или) приема-передачи имущества (далее – акт описи) составляется в количестве по числу сторон, указанных в нем.
Акт описи содержит сведения по идентичному и (или) однородному имуществу с указанием наименования имущества, количественных и качественных показателей, а также единицы измерения.
К идентичному имуществу относится имущество, имеющее одинаковые характерные для них основные признаки: физические характеристики.
Незначительные расхождения во внешнем виде не являются основанием для непризнания имущества идентичным, если в остальном это имущество соответствует требованиям настоящего пункта.
К однородному имуществу относится имущество, которое, не являясь идентичным, имеет сходные характеристики или состоит из схожих компонентов, что позволяет им выполнять одни и те же функции и быть взаимозаменяемыми.
К идентичному или однородному имуществу не относят следующее имущество: недвижимое имущество, транспортные средства, специальная техника.
Один акт описи содержит не более пяти наименований передаваемого имущества.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Принятие имущества от судебных исполнителей или органов (лиц), изъявших (передающих) имущество, на учет уполномоченным органом или местными исполнительными органами осуществляется по итогам его фактического пересчета (перевеса).";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. После внесения акта описи в книгу учета на каждую запись в реестре государственного имущества открывается инвентаризационная карточка по форме, установленной уполномоченным органом по управлению государственным имуществом.
Заголовок инвентаризационной карточки содержит сведения о том, кому передано имущество, о дате передачи имущества. При реализации имущества в инвентаризационной карточке указываются сроки расчетов с бюджетом, номер и дата платежного(ых) документа(ов).
В случае передачи имущества нескольким организациям по одному акту описи, инвентаризационные карточки открываются отдельно на каждую организацию.
Номер инвентаризационной карточки формируется из номера акта описи с добавлением через знак дроби целых цифр (порядкового номера, в случае передачи имущества нескольким организациям).";
часть первую пункта 14 изложить в следующей редакции:

"14. Мүлікті одан әрі пайдалану, оның ішінде өткізу немесе беру үшін бағалау "Қазақстан Республикасындағы бағалау қызметі туралы" 2018 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жүргізіледі.";
25-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"25. Жауапты мемлекеттік қызмет атқаратын адамдар, мемлекеттік функцияларды орындауға уәкілеттік берілген адамдар, оларға теңестірілген адамдар (Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің немесе мәслихаттарының депутаттығына, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдігіне, сондай-ақ жергілікті өзін-өзі басқарудың сайланбалы органдарының мүшелігіне кандидаттарды қоспағанда), лауазымды адамдар, сондай-ақ көрсетілген функцияларды орындауға уәкілеттік берілген кандидаттар болып табылатын адамдар білмей келіп түскен сыйлықтар, олар өздерінің лауазымдық жағдайына немесе қызметтік міндеттерін атқаруына байланысты алған сыйлықтар, не лауазымдық жағдайына немесе қызметтік міндеттерін атқаруына байланысты жоғарыда көрсетілген адамдарға жария түрде немесе ресми іс-шаралар кезінде берілген (тапсырылған) сыйлықтар, сондай-ақ мемлекеттiк қызметшінің отбасы мүшелерi мемлекеттік қызметші қызмет бабында байланысты болатын шетелдік, сол сияқты Қазақстан Республикасының жеке және заңды тұлғаларынан алған сыйлықтар уәкілетті органға немесе жергілікті атқарушы органға сыйлық алған күннен бастап күнтізбелік жеті күн ішінде сатып алу не сатып алудан бас тарту туралы жазбаша хабарламамен қоса, тізімдеу актісі бойынша тапсырылады.";
26-2-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Тапсырылған сыйлықты беру "Қазақстан Республикасындағы бағалау қызметі туралы" 2018 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес айқындалған, сатып алу-сату шартында көрсетілген сыйлықтың құнын толық төлегеннен кейін, уәкілетті орган мен сыйлықты тапсырған адам арасында қабылдау-беру актісіне қол қою арқылы жүргізіледі.";
29-тармақтың алтыншы бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Мүлікті өтеусіз алуға өтінімдерді уәкілетті орган не жергілікті атқарушы орган қарайды. Мүлікті алуға ниетті бірнеше өтінім беруші болған кезде өз өтінімдерін бұрын берген тұлғаларға басымдық беріледі.";
көрсетілген Қағидаларға 1-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1031 қаулысына
қосымша
Жекелеген негiздер бойынша
мемлекет меншiгiне
айналдырылған
(түскен) мүлiктi есепке алу,
сақтау, бағалау және одан әрi
пайдалану қағидаларына
1-қосымша
нысан
Мүлiктi тiзiмдеу, бағалау және (немесе) қабылдау-беру актісі
20__ жылғы "___" ___________
(жасалған күнi)
___________________
(акт жасалған жер)
Мына құрамдағы комиссия:
Уәкiлеттi орган (жергілікті атқарушы орган)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(уәкiлетті органның немесе жергілікті атқарушы органның атауы, мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі)
________________________________________________________________
____________________________________________________________ өкiлi
(жауапты жұмыскердiң лауазымы және тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
________________________________________________сот орындаушысы
(әділет органының атауы, мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі, жұмыскердің лауазымы және тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
______________________________________________________________өкiлі
(мүлікті беретін тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), мүлікті алып қойған (беретін) органның атауы, мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі)
____________________________________________________________________
(жұмыскердiң лауазымы және тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
____________________________________________________________________
_____________________________________________________________ өкiлі
(мүлiк уақытша жауапты сақтауындағы ұйымның атауы, мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі)
____________________________________________________________________
(жұмыскердiң лауазымы және тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
____________________________________________________________________
________________________________________________________________өкiлі
(мүлiктi қабылдаушы ұйымның атауы, мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(жұмыскердiң лауазымы және тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
__________________________________________________________
_______________________________________________________бағалаушысы
(ұйымның атауы, мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі, лицензияның күнi және нөмiрi)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(мүлiкті бағалауды жүзеге асыратын тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________

"14. Оценка имущества для дальнейшего использования, в том числе реализации или передачи, производится в соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 января 2018 года "Об оценочной деятельности в Республике Казахстан".";
часть первую пункта 25 изложить в следующей редакции:
"25. Подарки, поступившие без ведома лиц, занимающих ответственную государственную должность, уполномоченных на выполнение государственных функций, лиц, приравненных к ним (за исключением кандидатов в президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан или маслихатов, акимы городов районного значения, поселков, сел, сельских округов, а также в члены выборных органов местного самоуправления), должностных лиц, а также лиц, являющихся кандидатами, уполномоченными на выполнение указанных функций, подарки, полученные ими в связи с их должностным положением или исполнением ими служебных обязанностей, либо подарки, переданные (врученные) публично или во время официальных мероприятий вышеуказанным лицам в связи с их должностным положением или исполнением ими служебных обязанностей, а также подарки, полученные членами семьи государственного служащего от физических и юридических лиц как иностранных, так и Республики Казахстан, с которыми государственный служащий связан по службе, сдаются в уполномоченный орган или местный исполнительный орган по акту описи в течение семи календарных дней со дня получения подарка с приложением письменного уведомления о выкупе либо отказе в выкупе.";
часть вторую пункта 26-2 изложить в следующей редакции:
"Передача сданного подарка производится путем подписания акта приема-передачи между уполномоченным органом и лицом, сдавшим подарок, после полной оплаты стоимости подарка, определенной в соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 января 2018 года "Об оценочной деятельности в Республике Казахстан", указанной в договоре купли-продажи.";
часть шестую пункта 29 изложить в следующей редакции:
"Заявки на безвозмездное приобретение имущества рассматриваются уполномоченным органом либо местным исполнительным органом. При наличии нескольких заявителей, претендующих на приобретение имущества, приоритетом пользуются лица, подавшие свои заявки ранее.";
приложение 1 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2019 года № 1031
Приложение 1
к Правилам учета, хранения,
оценки и дальнейшего
использования имущества,
обращенного (поступившего)
в собственность государства
по отдельным основаниям
форма
Акт описи, оценки и (или) приема-передачи имущества
"___" ___________ 20__ года
(дата составления)
________________________
(место составления акта)
Комиссия в составе:
Представителя уполномоченного органа (местного исполнительного органа)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование уполномоченного органа или местного исполнительного органа, адрес,
индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(должность и фамилия, имя, отчество (при его наличии) ответственного работника)
Судебного исполнителя ______________________________________________
(наименование органа юстиции, адрес, индивидуальный идентификационный
номер/бизнес идентификационный номер, должность и фамилия, имя, отчество
(при его наличии) работника)
Представителя ______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица, передающего имущество,
наименование органа, изъявшего (передающего) имущество, адрес, индивидуальный
идентификационный омер/бизнес идентификационный номер)
____________________________________________________________________
(должность и фамилия, имя, отчество (при его наличии) работника)
Представителя ______________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование организации, на временном ответственном хранении которой
находится имущество, адрес, индивидуальный идентификационный номер/бизнес
идентификационный номер)
____________________________________________________________________
(должность и фамилия, имя, отчество (при его наличии) работника)
Представителя ______________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование организации, принимающей имущество, адрес, индивидуальный
идентификационный номер/бизнес идентификационный номер)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(должность и фамилия, имя, отчество (при его наличии) работника)
оценщика ___________________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование организации, адрес, индивидуальный идентификационный
номер/бизнес идентификационный номер, дата и номер лицензии)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица, осуществляющего
оценку имущества,
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
адрес, индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный
номер, дата и номер лицензии)
на основании Правил учета, хранения, оценки и дальнейшего использования
имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным
основаниям, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан

мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі, лицензияның күнi және нөмiрi) Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 2002 жылғы 26 шілдедегі № 833 қаулысымен бекітілген Жекелеген негiздер бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған (түскен) мүлiктi есепке алу, сақтау, бағалау және одан әрi пайдалану қағидаларының негiзiнде иеленуші
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(мүлiктiң бұрынғы иесінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі немесе ұйымның атауы, мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі) тиесілі, төмендегі мүлікті:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(соттың атауы, мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі, сот шешiмiнiң нөмiрi, күнi) сот актілерінің негізінде тіркелген (оның ішінде заттай дәлелдемелер)
___________________________________________________________________
______________________________________________немесе иесіз деп таныған
(соттың атауы, мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі, сот шешiмiнiң нөмiрi, күнi)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(ұйымның атауы, мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі немесе мүлiкті берген тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі) немесе
____________________________________________________________________
_______________________________мемлекет меншiгіне өтеусiз өткен мүлікті
(ұйымның атауы, мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі немесе мүлiкті берген тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі), оның iшiнде
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы, мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі, тауарларға арналған кедендік декларацияның күнi мен нөмiрi) кедендік декларацияға сәйкес "мемлекет пайдасына бас тарту" кедендік рәсімімен орналастырылған
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(нотариустың тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі, куәлiгiнiң нөмiрi, күнi) немесе нотариустың куәлiгiне сәйкес мұрагерлiк құқық бойынша мемлекетке өткен деп танылған тауарлар мен көлiк құралдарын, сыйлықтарды
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(ұйымның атауы, мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі немесе мүлікті берген адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі) сондай-ақ құны мемлекет кiрiсiне түсетiн мемлекет меншiгі құқығының туындағанын куәландыратын басқа да құжаттардың негiзінде өзге де мүлiкті тізімдеуді және қабылдауды жүргізді
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Мүлiктi тiзімдеу және бағалау
Әрбiр зат толық сипатталған мүлiктiң атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Мүлiктi қабылдау кезiнде бiрлiгін алдын ала бағалау, теңге*
Барлық сомасы, теңге
Есепке қабылдау үшін негіз болып табылатын құжатта көрсетілген
Қайта есептеу (қайта өлшеу) қорытындылары бойынша нақтысы
1
2
3
4
5
6
7
Жиыны
Жиыны (жазумен):
____________________________________________________________________
Бюджетке аударуға жататын жиыны
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Осы акт ____ данада жасалды. Комиссия мүшелерi: ___________
_________________________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ___________
_________________________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
___________________________________________________________________
(бағалаушы сарапшының қолы және мөрi (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
_______ жылғы "___" ___________
Иеленушінiң қолы____________ Осы актіде көрсетiлген мүлiктi жауапты сақтауға қабылдап алдым. Сақтауға қабылданған мүлiктiң жойылғаны, жасырылғаны, жоғалғаны, ауыстырылғаны немесе бүлiнгенi үшiн 2014 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің 425-бабы бойынша қылмыстық және материалдық жауапкершiлiк туралы ескертiлдi. _______ жылғы "___" ___________ ___________ (қолы)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(ұйымның атауы, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі, мекенжайы немесе мүлiкті қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
* Бұл баған мүлiкті уәкiлетті органға (жергілікті атқарушы органға) берушi ұйым алдын ала бағалау жүргізген жағдайда толтырылады.

от 26 июля 2002 года № 833, произвела опись и прием нижеследующего имущества,
принадлежавшего владельцу
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) бывшего владельца имущества, адрес,
индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер
или наименование организации, адрес, индивидуальный идентификационный
номер/бизнес идентификационный номер)
конфискованного на основании судебных актов (в том числе вещественные
доказательства)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование суда, адрес, индивидуальный идентификационный номер/бизнес
идентификационный номер, номер, дата судебного решения)
или признанного бесхозяйным
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование суда, адрес, индивидуальный идентификационный номер/бизнес
идентификационный номер, номер, дата судебного решения)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование организации, адрес, индивидуальный идентификационный
номер/бизнес идентификационный номер или фамилия, имя, отчество
(при его наличии) лица, адрес, индивидуальный идентификационный
номер/бизнес идентификационный номер, передавшей имущество)
или имущества, безвозмездно перешедшего в собственность государства,
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование организации, адрес, индивидуальный идентификационный
номер/бизнес идентификационный номер или фамилия, имя, отчество
(при его наличии) лица, адрес, индивидуальный идентификационный номер/бизнес
идентификационный номер, передавшего имущество),
в том числе товаров и транспортных средств, помещенных под таможенную
процедуру "отказа в пользу государства", согласно таможенной декларации, подарки
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов, адрес, индивидуальный
идентификационный номер/бизнес идентификационный номер, дата и номер таможенной
декларации на товары)
или признанного перешедшим по праву наследования к государству, согласно свидетельству нотариуса
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) нотариуса, адрес, индивидуальный
идентификационный номер/бизнес идентификационный номер, номер,
дата свидетельства),
а также иного имущества на основании иных документов, удостоверяющих
возникновение права собственности государства, стоимость которого поступает
в доход государства
____________________________________________________________________
(наименование организации, адрес, индивидуальный идентификационный
номер/бизнес идентификационный номер или фамилия, имя, отчество
(при его наличии) лица, адрес, индивидуальный идентификационный
номер/бизнес идентификационный номер, передавшего имущество) ____________________________________________________________________
Опись и оценка имущества
Наименование имущества с подробной характеристикой каждого предмета
Единица измерения
Количество
Предварительная оценка при приеме имущества за единицу, тенге*
Всего сумма, тенге
Указанное в документе, являющемся основанием для постановки на учет
Фактическое по итогам пересчета (перевеса)
1
2
3
4
5
6
7
Итого
Итого (прописью):
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Итого подлежит перечислению в бюджет
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Настоящий акт составлен в _______ экземплярах.
Члены комиссии:
___________ ________________________________________
(подпись)       (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
___________ ________________________________________
(подпись)       (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
____________________________________________________________________
(подпись и печать (фамилия, имя, отчество (при его наличии) эксперта-оценщика)
"___" ___________ года             Подпись владельца ____________
Указанное в настоящем акте имущество принял на ответственное хранение.
Об уголовной и материальной ответственности по статье 425 Уголовного кодекса
Республики Казахстан от 3 июля 2014 года за утрату, сокрытие, пропажу, подмену
или порчу принятого на хранение имущества предупрежден.
"___" ___________ года                   _________________(подпись)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование организации, индивидуальный идентификационный номер/бизнес
идентификационный номер, адрес или фамилия, имя, отчество (при его наличии)
лица, принявшего имущество)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
* Данная графа заполняется в случае, если организация, передающая
имущество уполномоченному органу (местному исполнительному органу),
производила предварительную оценку.