"Қазақстан Республикасының әуежайларындағы арнайы бөлінген залдарда қызмет көрсетілетін адамдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 маусымдағы № 625 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 1035 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының әуежайларындағы арнайы бөлінген залдарда қызмет көрсетілетін адамдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 маусымдағы № 625 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 41, 524-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әуежайларындағы арнайы бөлінген залдарда қызмет көрсетілетін адамдардың тізбесінде:
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы";
27-тармақ алып тасталсын;
29-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Астананың, республикалық маңызы бар қалалардың және облыстардың әкімдері";
мынадай мазмұндағы 38-1, 38-2, 38-3, 38-4 және 38-5-тармақтармен толықтырылсын:
"38-1. Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Қорының атқарушы директоры және оның орынбасарлары
38-2. Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Кеңсесінің Басшысы және оның орынбасарлары
38-3. Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасының көмекшілері
38-4. Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасының кеңесшілері
38-5. Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Кеңсесінің құрылымдық бөлімшелерінің басшылары";
Ескертпе мынадай редакцияда жазылсын:
"Ескертпе:* - күзет іс-шараларын жүргізу кезінде Қазақстан Республикасының әуежайларындағы арнайы бөлінген залдарда адамдарға қызмет көрсету - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметімен келісу бойынша, ал Нұр-Сұлтан және Алматы қалаларының әуежайларында бұған қоса Қазақстан Республикасы Президентінің Протоколымен келісу бойынша жүргізіледі.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2011 года № 625 "Об утверждении перечня лиц, обслуживаемых в специально отведенных залах аэропортов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2019 года № 1035
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2011 года № 625 "Об утверждении перечня лиц, обслуживаемых в специально отведенных залах аэропортов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 41, ст. 524) следующие изменения и дополнения:
в перечне лиц, обслуживаемых в специально отведенных залах аэропортов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Первый Президент Республики Казахстан - Елбасы";
пункт 27 исключить;
пункт 29 изложить в следующей редакции:
"29. Акимы столицы, городов республиканского значения и областей";
дополнить пунктами 38-1, 38-2, 38-3, 38-4 и 38-5 следующего содержания:
"38-1. Исполнительный директор Фонда Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы и его заместители
38-2. Руководитель Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы и его заместители
38-3. Помощники Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы
38-4. Советники Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы
38-5. Руководители структурных подразделений Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы";
Примечание изложить в следующей редакции:
"Примечание * - при проведении охранных мероприятий обслуживание лиц в специально отведенных залах аэропортов Республики Казахстан проводится по согласованию со Службой государственной охраны Республики Казахстан, а в аэропортах городов Hyp-Султана и Алматы - дополнительно по согласованию с Протоколом Президента Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин