Мемлекеттік мүлікті берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 222 қаулысы.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік заңнамада белгіленген тәртіппен "Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" акционерлік қоғамының орналастырылатын акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Азаматтық авиация комитетімен бірлесіп, осы қаулыға қосымшада көрсетілген мүлікті қабылдау-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын заңнамада белгіленген тәртіппен жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 20 сәуірдегі
№ 222 қаулысына
қосымша
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" акционерлік қоғамының орналастырылатын акцияларын төлеуге республикалық меншіктен берілетін мемлекеттік мүліктің тізбесі
Р/с
Мүліктің
атауы
Өлшем
бірлігі
Саны,
дана
Түгендеу
нөмірі
Пайдалануға берілген
күні
(ай, жыл)
Орналасқан
жері
1

О некоторых вопросах передачи государственного имущества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2020 года № 222
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке в оплату размещаемых акций акционерного общества "Авиационная администрация Казахстана" республиканское имущество согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Комитетом гражданской авиации Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в приложении к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 апреля 2020 года № 222
Перечень государственного имущества, передаваемого из республиканской собственности в оплату размещаемых акций акционерного общества "Авиационная администрация Казахстана"
№ п/п
Наименование имущества
Единица измерения
Количество, шт.
Инвентарный номер
Дата ввода в эксплуатацию (число, месяц, год)
Месторасположение
1