2021 – 2023 жылдарға арналған конкурстық рәсімдерден тыс бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 5 тамыздағы № 496 қаулысы.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.08.2021 № 573 қаулысымен.
"Ғылым туралы" 2011 жылғы 18 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2021 жылға арналған нақтыланған республикалық бюджеттен 2021 – 2023 жылдарға арналған конкурстық рәсімдерден тыс бағдарламалық- нысаналы қаржыландыру Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қазақстан Республикасында дербестендірілген және превентивті медицинаны енгізудің ұлттық бағдарламасы" ғылыми-техникалық бағдарламасы бойынша жеке әріптестің қатысуымен жүзеге асырылады деп белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.08.2021 № 573 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2021 – 2023 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 август 2020 года № 496.
Сноска. Заголовок – в редакции постановления Правительства РК от 23.08.2021 № 573.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 18 февраля 2011 года "О науке" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что программно-целевое финансирование вне конкурсных процедур на 2021 – 2023 годы из уточненного республиканского бюджета на 2021 год осуществляется по научно-технической программе "Национальная программа внедрения персонализированной и превентивной медицины в Республике Казахстан" Министерства здравоохранения Республики Казахстан с участием частного партнера.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления Правительства РК от 23.08.2021 № 573.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин