Қазақстан халқы Ассамблеясының жұмыс істеуін ұйымдастырушылық, қаржылық, материалдық-техникалық және өзге де қамтамасыз етуді жүзеге асыратын заңды тұлғаны айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 597 қаулысы.
"Қазақстан халқы Ассамблеясы туралы" 2008 жылғы 20 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңы 13-1-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің "Қоғамдық келісім" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан халқы Ассамблеясының жұмыс істеуін ұйымдастырушылық, қаржылық, материалдық-техникалық және өзге де қамтамасыз етуді жүзеге асыратын заңды тұлға болып айқындалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

Об определении юридического лица, осуществляющего организационное, финансовое, материально-техническое и иное обеспечение функционирования Ассамблеи народа Казахстана
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2020 года № 597.
В соответствии с пунктом 1 статьи 13-1 Закона Республики Казахстан от 20 октября 2008 года "Об Ассамблее народа Казахстана" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить республиканское государственное учреждение "Қоғамдық келісім" Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан юридическим лицом, осуществляющим организационное, финансовое, материально-техническое и иное обеспечение функционирования Ассамблеи народа Казахстана.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин