Халықаралық автомобиль тасымалдарын қадағалаудың ақпараттық жүйесінің ұлттық операторын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 819 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 12 қаңтардағы № 17 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.01.2023 № 17 қаулысымен.
"Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 14-1-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Silk Way monitoring" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі халықаралық автомобиль тасымалдарын қадағалаудың ақпараттық жүйесінің ұлттық операторы болып айқындалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

Об определении национального оператора информационной системы отслеживания международных автомобильных перевозок
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2020 года № 819. Отменено постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 января 2023 года № 17.
Сноска. Отменено постановлением Правительства РК от 12.01.2023 № 17.
В соответствии с пунктом 1 статьи 14-1 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить национальным оператором информационной системы отслеживания международных автомобильных перевозок товарищество с ограниченной ответственностью "Silk Way monitoring".
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин