"Тауарларды жою нәтижесінде пайда болған қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану үшін жарамсыз деп тану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 391 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 4 маусымдағы № 383 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 2 тамыздағы № 633 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.08.2023 № 633 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тауарларды жою нәтижесінде пайда болған қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану үшін жарамсыз деп тану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 391 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Тауарларды жою нәтижесінде пайда болған қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану үшін жарамсыз деп тану қағидаларында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Кеден ісі саласындағы уәкілетті орган бекіткен нысан бойынша тауарларды жою актісінде көрсетілген күн тауарларды жою нәтижесінде пайда болған қалдықтарды одан әрі пайдалануға жарамсыз деп тану күні болып танылады.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2018 года № 391 "Об утверждении Правил признания отходов, образовавшихся в результате уничтожения товаров, непригодными для их дальнейшего коммерческого использования"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2021 года № 383. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2023 года № 633
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.08.2023 № 633 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2018 года № 391 "Об утверждении Правил признания отходов, образовавшихся в результате уничтожения товаров, непригодными для их дальнейшего коммерческого использования" следующее изменение:
в Правилах признания отходов, образовавшихся в результате уничтожения товаров, непригодными для их дальнейшего коммерческого использования, утвержденных указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Днем признания отходов, образовавшихся в результате уничтожения товаров, непригодными для их дальнейшего использования признается дата, указанная в акте уничтожения товаров, по форме, утвержденной уполномоченным органом в сфере таможенного дела.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин