"2020 – 2022 жылдарға арналған конкурстан тыс рәсімдер арқылы бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 234 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 440 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған конкурстан тыс рәсімдер арқылы бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 234 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"2021 – 2023 жылдарға арналған конкурстан тыс рәсімдер арқылы бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Конкурстан тыс рәсімдер арқылы республикалық бюджеттен 2021 – 2023 жылдарға арналған бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің "Зияткерлік криптографиялық жүйелер: аппараттық-бағдарламалық кешенді әзірлеу" ғылыми-техникалық бағдарламасы бойынша жүзеге асырылады деп белгіленсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2020 года № 234 "О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2020 – 2022 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2021 года № 440
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2020 года № 234 "О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2020 – 2022 годы" следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2021 – 2023 годы";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить, что программно-целевое финансирование вне конкурсных процедур на 2021 – 2023 годы из республиканского бюджета осуществляется по научно-технической программе "Интеллектуальные криптографические системы: разработка аппаратно-программного комплекса" Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин