Өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелерін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 18 тамыздағы № 565 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 18 қаңтардағы № 20 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.01.2022 № 20 қаулысымен.
2021 жылғы 2 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Экология кодексі 387-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелерінің операторы болып "ӨКМ Операторы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі айқындалсын.
2. "Өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелерінің операторын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы №1137 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин

Об определении оператора расширенных обязательств производителей (импортеров)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2021 года № 565. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2022 года № 20.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.01.2022 № 20.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Экологического кодекса Республики Казахстан от 2 января 2021 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оператором расширенных обязательств производителей (импортеров) товарищество с ограниченной ответственностью "Оператор РОП".
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1137 "Об определении оператора расширенных обязательств производителей (импортеров)".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин