"2020 – 2022 жылдарға арналған конкурстық рәсімдерден тыс бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 5 тамыздағы № 496 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 23 тамыздағы № 573 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған конкурстық рәсімдерден тыс бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 5 тамыздағы № 496 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"2021 – 2023 жылдарға арналған конкурстық рәсімдерден тыс бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021 жылға арналған нақтыланған республикалық бюджеттен 2021 – 2023 жылдарға арналған конкурстық рәсімдерден тыс бағдарламалық- нысаналы қаржыландыру Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қазақстан Республикасында дербестендірілген және превентивті медицинаны енгізудің ұлттық бағдарламасы" ғылыми-техникалық бағдарламасы бойынша жеке әріптестің қатысуымен жүзеге асырылады деп белгіленсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2020 года № 496 "О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2020 - 2022 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2021 года № 573
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2020 года № 496 "О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2020 – 2022 годы" следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2021 – 2023 годы";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить, что программно-целевое финансирование вне конкурсных процедур на 2021 – 2023 годы из уточненного республиканского бюджета на 2021 год осуществляется по научно-технической программе "Национальная программа внедрения персонализированной и превентивной медицины в Республике Казахстан" Министерства здравоохранения Республики Казахстан с участием частного партнера.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин