"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2021 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 910 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 696 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2021 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 910 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2021 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 19-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 21-3-жолмен толықтырылсын:
"
21-3.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне инновацияларды ынталандыру, цифрландыруды және ақпараттық қауіпсіздікті дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЦДИАӨМ
маусым
шілде
қараша
А.С.
Жамбакин
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 910 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2021 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2021 года № 696
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 910 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2021 год" следующее изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2021 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 19, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 21-3, следующего содержания:
"
21-3.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам стимулирования инноваций, развития цифровизации и информационной безопасности
МЦРИАП
июнь
июль
ноябрь
Жамбакин А.С.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин