"Ғылым қоры" акционерлік қоғамын ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызметті қаржыландыруды жүзеге асыратын заңды тұлға ретінде айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 9 шілдедегі № 435 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 1 қазандағы № 699 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 12 шілдедегі № 556 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.07.2023 № 556 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ғылым қоры" акционерлік қоғамын ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызметті қаржыландыруды жүзеге асыратын заңды тұлға ретінде айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 9 шілдедегі № 435 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ғылым қоры" акционерлік қоғамын ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды қаржыландыруды жүзеге асыратын заңды тұлға ретінде айқындау туралы";
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының негізінде Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2020 года № 435 "Об определении акционерного общества "Фонд науки" юридическим лицом, осуществляющим финансирование научной и (или) научно-технической деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2021 года № 699. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2023 года № 556.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.07.2023 № 556.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2020 года № 435 "Об определении акционерного общества "Фонд науки" юридическим лицом, осуществляющим финансирование научной и (или) научно-технической деятельности" следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об определении акционерного общества "Фонд науки" юридическим лицом, осуществляющим финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"На основании статьи 11 Закона Республики Казахстан "О коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин