Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 14 қазандағы № 740 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Полиция департаменті Целиноград ауданының полиция бөлiмi" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Полиция департаменті Қосшы қаласының полиция бөлiмi" мемлекеттік мекемесін бөлу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Жоғарыда көрсетілген мемлекеттік мекемелерді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің республикалық бюджетінде және Ақмола облысының бюджетінде көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі туралы ережеде:
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер аумақтық органдардың және оның ведомстволарының тiзбесiнде:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 39-1-жолмен толықтырылсын:
"39-1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Полиция департаменті Қосшы қаласының полиция бөлімі.".
4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О некоторых вопросах Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2021 года № 740.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать государственное учреждение "Отдел полиции Целиноградского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Отдел полиции города Косшы Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
2. Установить, что финансирование вышеуказанных государственных учреждений осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерства внутренних дел Республики Казахстан и бюджете Акмолинской области.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" следующее дополнение:
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне государственных учреждений – территориальных органов, находящихся в ведении Министерства и его ведомств:
раздел "1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 39-1, следующего содержания:
"39-1. Отдел полиции города Косшы Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.".
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин