Қарағанды облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Қ. Байжанов атындағы Қарағанды концерттік бірлестігі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Еркеғали Рахмадиев атындағы симфониялық оркестріне "Академиялық" мәртебе беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 866 қаулысы
"Мәдениет туралы" 2006 жылғы Қазақстан Республикасының Заңы 21-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Қ. Байжанов атындағы Қарағанды концерттік бірлестігі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Еркеғали Рахмадиев атындағы симфониялық оркестріне "Академиялық" мәртебе берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А.Мамин

О присвоении статуса "Академический" симфоническому оркестру имени Еркегали Рахмадиева коммунального государственного казенного предприятия "Карагандинское концертное объединение имени К. Байжанова" управления культуры, архивов и документации Карагандинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2021 года № 866
В соответствии с пунктом 2 статьи 21 Закона Республики Казахстан "О культуре" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить статус "Академический" симфоническому оркестру имени Еркегали Рахмадиева коммунального государственного казенного предприятия "Карагандинское концертное объединение имени К. Байжанова" управления культуры, архивов и документации Карагандинской области.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин