"Ұжымдық қауіпсiздiк туралы шарт ұйымының жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілдігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 30 наурыздағы № 175 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Ұжымдық қауіпсiздiк туралы шарт ұйымының жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілдігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Ұжымдық қауіпсiздiк туралы шарт ұйымының жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілдігін ашу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мәскеу қаласында (Ресей Федерациясы) Ұжымдық қауіпсiздiк туралы шарт ұйымының жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілдігі ашылсын.
2. "Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымының жанындағы Тұрақты Кеңестегi Қазақстан Республикасының Өкiлеттi өкiлi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 28 қазандағы № 1664 Жарлығының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Постоянного представительства Республики Казахстан при Организации Договора о коллективной безопасности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2022 года № 175.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Постоянного представительства Республики Казахстан при Организации Договора о коллективной безопасности".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Об открытии Постоянного представительства Республики Казахстан при Организации Договора о коллективной безопасности
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Москве (Российская Федерация) Постоянное представительство Республики Казахстан при Организации Договора о коллективной безопасности.
2. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 28 октября 2005 года № 1664 "Об утверждении Положения о Полномочном представителе Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности".
3. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев