"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2022 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 991 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 269 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2022 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 911 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2022 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 1 және 2-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
5.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне денсаулық сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ДСМ
наурыз
сәуір
маусым
А.С. Есмағамбетова
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 27 және 28-жолдармен толықтырылсын:
"
27.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті өзін-өзі басқару туралы
ҰЭМ
қыркүйек
қазан
желтоқсан
Б.Б. Омарбеков
28.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰЭМ
қыркүйек
қазан
желтоқсан
Б.Б. Омарбеков
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года № 991 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2022 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2022 года № 269.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года № 991 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2022 год" следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2022 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 1 и 2, исключить;
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"
5.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам здравоохранения
МЗ
март
апрель
июнь
Есмагамбетова А.С.
";
дополнить строками, порядковые номера 27 и 28, следующего содержания:
"
27.
О местном самоуправлении в Республике Казахстан
МНЭ
сентябрь
октябрь
декабрь
Омарбеков Б.Б.
28.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного самоуправления
МНЭ
сентябрь
октябрь
декабрь
Омарбеков Б.Б.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов