"Ерекше маңызды мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 875 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 14 шілдедегі № 477 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Ерекше маңызды мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 875 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген ерекше маңызы бар мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 2-жолмен толықтырылсын:
"
2.
Көкшетау қаласында 630 орындық көпбейінді аурухана салу және пайдалануға беру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"РенЭлл Кокшетау" ЖШС
2022 –
2029 жылдар
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2017 года № 875 "Об утверждении перечня проектов государственно-частного партнерства особой значимости"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2022 года № 477
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2017 года № 875 "Об утверждении перечня проектов государственно-частного партнерства особой значимости" следующее дополнение:
перечень проектов государственно-частного партнерства особой значимости, утвержденный указанным постановлением, дополнить строкой, порядковый номер 2, следующего содержания:
"
2.
Строительство и эксплуатация многопрофильной больницы на 630 коек в городе Кокшетау
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
ТОО "РенЭлл Кокшетау"
2022-2029 годы
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов