Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Инвестициялық стратегиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы" 2009 жылғы 1 қыркүйектегі № 1293 және "Инвестициялық стратегиялық жобалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 1 қыркүйектегі № 1293 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 398 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 8 тамыздағы № 543 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) "Инвестициялық стратегиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 1 қыркүйектегі № 1293 қаулысының;
2) "Инвестициялық стратегиялық жобалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 1 қыркүйектегі № 1293 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 398 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2009 года № 1293 "Об утверждении перечня инвестиционных стратегических проектов" и от 25 апреля 2014 года № 398 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2009 года № 1293 "Об утверждении перечня инвестиционных стратегических проектов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2022 года № 543.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2009 года № 1293 "Об утверждении перечня инвестиционных стратегических проектов";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2014 года № 398 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2009 года № 1293 "Об утверждении перечня инвестиционных стратегических проектов".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов