Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Кепілдік берілген әлеуметтік топтама шеңберінде ұсынылатын көмектің түрлері мен көлемдерін айқындау туралы" 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1032 және "Кепілдік берілген әлеуметтік топтама шеңберінде ұсынылатын көмектің түрлері мен көлемдерін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1032 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 589 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 25 қаңтардағы № 39 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Кепілдік берілген әлеуметтік топтама шеңберінде ұсынылатын көмектің түрлері мен көлемдерін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1032 қаулысы;
2) "Кепілдік берілген әлеуметтік топтама шеңберінде ұсынылатын көмектің түрлері мен көлемдерін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1032 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 589 қаулысы.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 1032 "Об определении видов и объемов помощи, предоставляемой в рамках гарантированного социального пакета" и от 16 сентября 2020 года № 589 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 1032 "Об определении видов и объемов помощи, предоставляемой в рамках гарантированного социального пакета"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2023 года № 39.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 1032 "Об определении видов и объемов помощи, предоставляемой в рамках гарантированного социального пакета";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2020 года № 589 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 1032 "Об определении видов и объемов помощи, предоставляемой в рамках гарантированного социального пакета".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2023 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов