"QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамының Директорлар кеңесінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 8 ақпандағы № 98 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 8-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің білім мен ғылымды дамыту, денсаулық сақтау мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарын "QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамының Директорлар кеңесінің құрамына сайлауды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О некоторых вопросах Совета директоров акционерного общества "Национальный холдинг "QazBioPharm"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2023 года № 98
В соответствии с подпунктом 4) статьи 8 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству здравоохранения Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить избрание в состав Совета директоров акционерного общества "Национальный холдинг "QazBioPharm" Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан, курирующего вопросы развития образования и науки, здравоохранения.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов