"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2023 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 1092 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 1 наурыздағы № 173 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2023 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 1092 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2023 жылға арналған жоспары мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 4-1 және 4-2-жолдармен толықтырылсын:
"
4-1.
Масс-медиа туралы
АҚДМ
ақпан
ақпан
наурыз
Қ.Ж. Ысқақов
4-2.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне масс-медиа мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АҚДМ
ақпан
ақпан
наурыз
Қ.Ж. Ысқақов
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    Ә. Смайылов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2022 года № 1092 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2023 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2023 года № 173.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2022 года № 1092 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2023 год" следующие дополнения:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2023 год, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 4-1 и 4-2, следующего содержания:
"
4-1.
О масс-медиа
МИОР
февраль
февраль
март
Искаков К.Ж.
4-2.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам масс-медиа
МИОР
февраль
февраль
март
Искаков К.Ж.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов