"Қазақстан Республикасының Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасының аумағында құқық қорғау және арнаулы органдар қызметкерлерінің болуы мен өзара іс-қимыл тәртібі туралы шартқа қатысушы болмау ниеті туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 18 сәуірдегі № 308 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасының Президентіне "Қазақстан Республикасының Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасының аумағында құқық қорғау және арнаулы органдар қызметкерлерінің болуы мен өзара іс-қимыл тәртібі туралы шартқа қатысушы болмау ниеті туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасы қарауға енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасының Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасының аумағында құқық қорғау және арнаулы органдар қызметкерлерінің болуы мен өзара іс-қимыл тәртібі туралы шартқа қатысушы болмау ниеті туралы
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 8 сәуірде Алматыда жасалған Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасының аумағында құқық қорғау және арнаулы органдар қызметкерлерінің болуы мен өзара іс-қимыл тәртібі туралы шартқа қатысушы болмау ниеті туралы Қырғыз Республикасын заңнамада белгіленген тәртіппен хабардар етсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О намерении Республики Казахстан не становиться участницей Договора о порядке пребывания и взаимодействия сотрудников правоохранительных и специальных органов на территории Республики Казахстан и Кыргызской Республики"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2023 года № 308.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О намерении Республики Казахстан не становиться участницей Договора о порядке пребывания и взаимодействия сотрудников правоохранительных и специальных органов на территории Республики Казахстан и Кыргызской Республики".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
О намерении Республики Казахстан не становиться участницей Договора о порядке пребывания и взаимодействия сотрудников правоохранительных и специальных органов на территории Республики Казахстан и Кыргызской Республики
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан "О международных договорах Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке уведомить Кыргызскую Республику о намерении Республики Казахстан не становиться участницей Договора о порядке пребывания и взаимодействия сотрудников правоохранительных и специальных органов на территории Республики Казахстан и Кыргызской Республики, совершенного в Алматы 8 апреля 1997 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев
Астана, Акорда, 2023 года
№